Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Lidi, jste moc skleslý, docela by to bylo překvápko, kdyby tyhle plevy jak říkáte dotáhli svou bojovností, když už je každý odepisuje, Dallas do playoff co, jde tu ještě 22 bodů a ztrácí se 5, tak co to všichni vzdáváte, třeba teď přijde nějaká šňůra, furt je o co hrát, vzpomínám si na repre na MS když jim nikdo nevěřil a oni se sekli a udělali zlato, takže já věřím až do okamžiku, kdy to bude jasné, že se nepostoupí

17 (edited by jägrmeister 6.4.2013 13:01:51)

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Mac Dermid se mi líbí, klasický rváč, ale podívejte jak u nás ožil- IT 2,5min, další Garbutt-6min IT, neskutečně bojuje, Fiddler a nystrom, to samý, takže pracanti vzali zodpovědnost za hvězdy Benna a Erikssona a ještě se rvou o naději

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Takhle se teda o drafty nebojuje sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

S.T.A.R.64: Tak že bysme to vysvětlili Nieuwendykovi a šli hrát za Dallas my? big_smile Jelikož neumím bruslit, tak si beru branku, jistou praxi mám z florbalu big_smile Ale bylo by to zajímavý, zahrát si za Dallas v reálu smile

20 (edited by S.T.A.R.64 6.4.2013 15:55:29)

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Já bruslit umím, řekl bych, že pod čáru by jsme ten Dallas taky dokázali dostat, tak zase takovej rozdíl by to nebyl.


Btw. Hrát tam za průměrnej plat jednu sezónu tak nemusíme po zbytek života do práce big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

21

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Obleč si brusle, dres, do ruky si dej hokejku. Nechej se vyfotit a pošli to JN na email. Na stoprocent tě vymění za Jamieho Benna.

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

BTW pro Tommyho, finská čučka v bráně s no name teamem porazila švédské překvápko ligy big_smile

23

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Tak udelej statistiku letosnich vzajemnych zapasu s obsazenim v brance....

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Už běžte někam s těma ,,finskejma čučkama,, a protlačováním švédskejch hráčů je to trapnější než moje tipy big_smile Ať za nás hraje klidně Mongolec hlavně když bude hrát dobře...

I pád na držku je pohyb dopředu...

25 (edited by meky 6.4.2013 19:32:29)

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Myslím že sme dneska vytěžili z minima maximum, zas tak dobře sme nehráli. To co bylo z naší strany lepší byla rozehrávka, až na několik turnoverů. Dva myslím v první třetině a pak jeden Goligoskiho ve třetí.

Jinak Goligoskiho defenzíva to je tragédie, toho by vobešel aji důchodce Patera. Jeho výkony se mě vůbec nelíbí. Dopředu je přínos, rozehraje, vystřelí, body dělá, jeho příhra má myšlenku, ale dozadu to je prostě otřesný.

Celkově ten náš hokej byl takovej ten typickej vypínací. Poctivě jednoduše zezadu, pět šancí za zápas, tři góly.

Trochu bych byl opatrnější se slovy, že to byly zásadní výkony. Kdo se mě líbil byla ta čtvrtá lajna a pak Fiddler, ten hodně ožil. Špatnej nebyl ani Cole.

Nevím jestli mám ty lajny dobře, protože mě přišlo, že Eriksson hrál s Bennem a s Whitneym a ten Chiasson spíše s Eakinem. Druhá lajna moc vidět nebyla a ta první... Přijde mi, že opravdu hraje Benn jinak než s Jágrem. Mnohem více pracoval. Pak mě ale přijde debilita je s Jágrem stavět furt dokola spolu jak to GG dělal...

Hodně se mě líbila naša přesilovka, paradoxně sme mnohem více zaváželi než nastřelovali a přišlo mě, že to má i trochu hlavu a patu.

Anaheim na nás dobře nastoupil, ale ten náš gól je vychladil. Jak sem psal v reportu, tak spousta našich zákroků byla na vyloučení a rozhodčí nás hodně podrželi. Přišlo mě že jim chybí ten Getzlaf, neměli tolik důrazu, tolik nechtěli. Byli nějací vyčichlí. Taky myslím že nás trochu podcenili.

26

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Já hraju 10 let florbal, sem taková hračička, tak si zamlouvám pravý křídlo a budu to tam sázet jako Patrick Kane big_smile

27 (edited by steiner 6.4.2013 21:32:34)

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

Ale kde že, vyčichlí. Kari měl den. A naši hráči padali do střel. Jen Daley měl 5 bloků. Čtvrtá linka super. A Roussel, ten provokoval velmi efektivně, hráče Ducks hodně rozhodil, navíc se nechali vylučovat díky němu.

A hra byla více přímočará a rychlá, to jsou dvě zásadní změny. Jen škoda těch turnoverů, hlavně Benn jich měl několik...

Budu teď asi trošku příkrý, ale Chiasson je sakra NHL ready a nabízí s trochou nadsázky dle mého víc než Jágr. Myslím herně, a beru vhodnost pro náš způsob hry.

28

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

..a ten onetimer p přihrávce od Lujíčka myslím, co tam Benn netrefil, to bych snad dal i já smile

29 (edited by Mikesz 6.4.2013 23:52:45)

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013

já jsem byl buď slepý, nebo tým doteď něco trávilo – letos jsem neviděl, aby se naši kluci z gólů TAK radovali.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Ducks 5.4.2013