Topic: Wild @ Stars 29.03.2013

Po chřipce 4:2 smile (Roy, Jágr, Benn, Lehtonen)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

4:2 Jágr, Benn, Smith, Whitney.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Výhra dnes = bod od PO. Ani sa mi nechce veriť.
5:3

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

3:2 pro Dallas (Jágr, Nystrom, Robidas - Parise, Suter).

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Tak krásná výhra a Jarda jubilejní asistence.Ovšem co z jeho příher nedali se jen tak nevidí.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Neviděl jsem ten zápas, ale koukal jsem do statistik a proč má tři minuty IT i Bachman, Kari se zranil?

7 (edited by steiner 30.3.2013 10:47:30)

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Kari tam měl asi úpravu výstroje.

A Fiddler má tak málo, neboť dostal koňara. Ale o tyčku.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Jak je to někdy nefair...Jágr tam připraví několik výborných šancí a asistenci nemá. Pak udělá bezvýznamnou druhou asistenci na PP a je to tam. Ale na tom nesejde. Je to pořádné číslo.

Pořádná výhra. Sice jsme zase přišli o vedení o 2 branky, ale jedeme. Čekají nás těžké zápasy s LA a Ducks, back to back. Ale STL snad dochází dech.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Super zápas :-) Dillon se mi líbí čím dál tím víc, udělal sice jednu blbost, jak se nechal zbytečně vyloučit, ale tréninky s Jardou mu vyloženě pomáhají ;-)

10

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Já se vzbudil koncem první třetiny, druhá nebyla nic moc, tam byla Minny lepší. Ale třetí sme oproti minulýmu zápasu vzládli a vyhráli. Jarda dneska skvělej playmaker. Louimu to nelepí, Hacket mu vzal gól, Jamie taky dá jenom tu úplně vyloženou.

Dobře dneska Vincour, ta akce při gólu byla dobrá. Snad mu Jarda pomůže, podle mě potřebuje pochopit, že hokej v americe chce víc všeho.

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

nehodil byste tu někdo formace?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

12

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Hodně se to měnilo, protože chyběl ten Fiddler

Nystrom-Benn-Jagr
Whitney-Roy-Eriksson
Roussel-Fiddler-Cole
Smith-Eakin-Vincour

Dillon-Robidas
Goligoski-Daley
Rome-Larsen

Lehtonen (starter)
Bachman

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Já koukal na celej, první třetinu to byl z naší strany super hokej, v desátý minutě jsme vedli na střely 12:4 a Minny jsme k ničemu nepustili, nezvorat to Goli na konci, tak byla první bezchybná.
Ve druhý uplnej opak, Wild nás drtili a byla jen otázka času, kdy vyrovnaj..
Třetí byla takovej mix prvních obou, naštěstí to tam spadlo nám, tak super smile

15

Re: Wild @ Stars 29.03.2013

Kenji, fakt super shrnutí zápasu ve třech větách! A myslím to samozřejmě vážně! wink