Re: Pokec

Asi Bushman. smile

17

Re: Pokec

Hoši, bruslíte a hrajete hokej, když fandíte tomu hokejovýmu týmu? wink

Re: Pokec

Nebruslím(vyraženej dech po prvním pokusu na bruslích), a hokej jsem hrál jako malej na zamrzlý Jizeře. To mi bylo 7. Hrál jsem s dospělejma habánama, stavěli mě do branky a celkem mě šetřili smile

Re: Pokec

Já bruslit umím celkem slušně, ale už pár let jsem na bruslích nestál. 50 metrů od baráku mám 22 hektarovej rybník a ten né a né zamrznout big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pokec

Já bruslím na ledních a kolečkových bruslích a hokej hraje na PC tongue ..

Re: Pokec

Já bruslim leda v různých problémech s různou úspěšností...

22

Re: Pokec

Tak já se teda trochu naučil bruslit jako kluk, když jsem rok hrál základní soutěž za žákovský mužstvo ve vedlejší dědině. Měli sme supr trenéra, takovýho přísnýho. Připomínal mi Jardu Holíka. Naučil sem se tam přešlapovat na obě strany, coufat a přešlapovat dozadu na jednu stranu. Hráli sme na tři lajny, já hrál centra ve třetí a byl sem úplně marnej smile Bruslím totiž celkem hezky, ale chybí mi ta rychlost, ten skluz...

Re: Pokec

Já taky brusím. Bruslím dobře. Bruslím rád. smile

24

Re: Pokec

Tak zítra v půl 6 hrajeme ve Sloupě první letošní vesnickej hokej bez chráničů, bez rozhodčích, bez pravidel... wink Držte mě palce, třeba dám nějakýho fíka taky konečně!

25

Re: Pokec

Radku, nevezmete na ten super mač nějakého fotografa? Podívali bychom se na facebooku nebo na jiné tvé webovky do alba, jak vám to šlo a jak jste váleli při hokejové akci wink.

26

Re: Pokec

Steinere, tak v Texasu v AHL se to dařilo, a tak si tě Dallas stáhnul do hlavního týmu! To jsou věci! wink Podle aktuálních zpráv by jsi měl nastoupit v nejbližším zápase proti Anaheimu ve čtvrté útočné řadě. smile

A pojďme, chlapi, makáme, ať uděláme další krok ve své kariéře a zahrajeme si za Texas v AHL!

Re: Pokec

Teda, já si toho ani nevšimnul.

No jo no, musíš na sobě makat jako já. Pak vytlačíš ze sestavy i Vincoura. smile

Re: Pokec

Asi se začnu taky snažit...

29

Re: Pokec

Ještě posbírej 38 bodů v produktivitě a snad tě povolá Texas a zahraješ si AHL wink.

30

Re: Pokec

Kisine nebo S.T.A.R.e, napíšete prosím tu adresu, kde se najde jaký gólman bude chytat a složení útoků? Díkes wink.