16

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Podle mě parádní první třetina. Spousta pohybu, důrazu, napadání, agresivity a taky trochu hokeje. Hrajeme aktivně, fyzicky a zatím i čistě. Vyšly nám přesilovky, možná při té první jim dali útočníci Ducks příliš prostoru, střela Daleyho byla parádní. Dorážka Benna taky, moc těžkej úhel.

Kari drží, zatím to nemá chybu. Jen vydržet.

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Lepší hokej jsem nikdy od Stars neviděl. WOW! Neposrat to dalšíma třetinami.

18

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

No, druhá už tak excelentní nebyla, Kachny byly lepší, o hodně lepší. Kari vytáhl několik perfektních zákroků. Ten betonem byl důležité a pak ta lapačka při akce 3 na 1! WOW

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Kari je nejlepšííí!!!

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Souhlas.První třetina byla snová.Tak by si to člověk představoval.Ve druhé nás chvílemi pěkně mleli.Hlavně,že jsou 2 body.

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

ma to mrzí ,že nestíham zápasy a začali sme vyhrávať.. včera som na zápas zasa nevstal, nepodarilo sa... no super

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Túto sezónu som si to ešte nevšimol, ale teraz sme súpera prestrielali 28-21

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

JJ peknej zapas hlavne ta prvni tretina. Pouceni plyne nesazet proti dallasu, protoze pak si clovek ten zapas neuzije big_smile

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Tak sázet proti Stars, když hrajeme s Anaheimem je totální blbost. Na Anaheim dlouhodobě umíme, jen když měli Višňu, tak nám neseděli. Loni jsme tuším vyhráli 5:1 na zápasy.

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Tentokrát jsem koukal celý zápas a souhlasím, 1 třetina super, 2 nás mleli pěkně, jednu chvíli jsme se nemohli zaboha dostat z vlastní třetiny a 3 už zas byla docela v poho.

26 (edited by steiner 9.2.2013 17:59:19)

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Jen pár postřehů. V té 3/3 jsme poměrně dobře bránili. Anaheim jsme udrželi na 1 střele na třetinu. A ta přišla nějak kolem 12. minuty. Mám dojem.

Jinak nevím, jestli jsem to sem už psal, ale Roy mi připomíná Richardse. Hlavně na té PP je to mazec. Při té střele od modré má i podobnou střelu jako Brad. Čím dál tím víc k nám zapadá, doufám, že zůstane, ale zdraví je u něj to hlavní.

Goligoskimu ten HS pomohl, včera hrál solidně a měl 2 body. GG sice chce, aby ještě více střílel, že zase moc přihrával, ale také viděl zlepšení.

A Daley hrál konečně jeho super styl. Ta obrana je poměrně slušná, nevím, proč ji pořád shazovat jen díky tomu, že neberou moc peněz. Dillon je zvíře. Robidas si odehraje svoje. Daley už konečně hraje to své. Goligoski jde nahoru a Oleksiak sice občas chybuje, ale to se u 20letého kluka občas čeká. Rome sice sem tam také chybka, ale celkově OK.

Ale TOP bek by se sakra šikl, to každopádně.

27

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Jordie Benn odešel a obrana začala šlapat :-) Ten kluk dělal strašně moc chyb. Stejně to všechno stojí na Lehtinenovi, ten kluk je frajer :-)

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas

Hele, Benn nebyl problém, ten byl úplně všude, nikdo nehrál nic moc.

29

Re: 8.2.2013 Anaheim @ Dallas