16 (edited by Mikesz 7.2.2013 09:09:09)

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

17 (edited by Benn14 7.2.2013 11:02:27)

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

Sledoval som iba 3/3, mohli sme mať 2 body po 60 min škoda toho vylúčenia. Ten Glenov systém nehráš dobre smer tribúna funguje. Goligoski bude hrať proti kačičkám ako ďábel.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

já sledoval celej zápas, bo jsem měl dnes volno, kluci hráli první dvě třetiny disciplinovaně, třetí už jim trochu utekla, tam bylo zbytečných vyloučení víc, ale už i oslabení zvládají a proměnili snad první přesilovku od začátku soutěže. Musím říct, že se mi hokej po delší době docela líbil, kluci jezdili a rychle se to přelévalo, Eakin a Roy navvíc nastřelili tyčky, to bylo taková minuta, kdy my nastřelily ze dvou útoků dvě a oilers jednu tyč, výkon jágra super, ta první příhra, kdy vybojoval puk u manťáku se dvěma soupeři a naservíroval Jamiemu a on z první mazácky a ten gol v prdloužení, to je typická Jágrovka:)), super, nelituju ranního stávání, i když dneska jsem stával jakoby každý den do práce, ve 4hod. a pak v poho dospal do 10:))

19

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

Takže skalní sledovači....už sa na ten hokej dá oproti minulému týždňu pozerať?

20

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

21

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

Re: 6.2.2013 - Dallas @ Edmonton

Report paráádní SUPER!!!