226 (edited by steiner 29.1.2013 21:06:17)

Re: Spekulace

Morrow k NYR. Ale spíš je to kec.

Re: Spekulace

já nemám moc přehled. zajímalo by mě, jestli vedení (třeba v létě, až mu skončí smlouva) morrowa s lehkým srdcem pustí, když na to výkonnostně nemá? nebo jestli ho bude chtít udržet, protože to je kapitán a dlouholetej hráč klubu... díky

228

Re: Spekulace

Tak tohle podle mě nevíme nikdo. Pro mě byl dřív nevyměnitelnej, teď už ne.

Re: Spekulace

JN ukázal, že pustí klidně Modana, když jde o budoucnost Stars. Morrow momentálně nabízí méně než Modano v 39 letech, takže Morrow bude vyměněný v průběhu letošní sezóny...před playoff.

230

Re: Spekulace

NYR nech si ho zoberú... oni zvyknú si takto brať zvláštnych vyhasnutých pánov... len čo by nám ponúkli  (zn. beriem asi všetko).

ešte si pamätám ako sme tu na fóre riešili nevymeniteľnosť množstva hráčov, ale tentokrát ho aj ja s čistým svedomím a prianím svetlej budúcnosti posielam big_smile

Re: Spekulace

No, škoda jen že se o jeho výměně neuvažovala již před léty, kdy měl ještě nějakou cenu. Nedokážu si vůbec představit co za něj teď můžeme reálně dostat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Tak když je někdo dobrý, obvykle o výměně neuvažuješ. O jeho výměně se mluví už asi rok, ale on má NTC, takže možnosti jsou omezené. Kdysi se říkalo, jak jsme na něm vydělali, nyní vydělává on na nás.

A poslední roky je hodně marod, takže vyměnit ho je těžké, navíc jeho cena šla hodně dolů.

Re: Spekulace

Přiznám se, že jakákoli výměna v brzké době by mě hodně překvapila. Nic nečekám.

Re: Spekulace

Bojim se,že o Morrowa žádnej boj nebude.Za někoho dobrýho by jsme museli ještě přitlačit.

235

Re: Spekulace

Věděli jste, že draft Jacka Campbella asi znamenal vyhazov pro Tima Bernhardta? To jsou mi novinky...takže asi už i vedení tuší, že se to nevyvíjí úplně nejlépe.

236

Re: Spekulace

Mám tu hrůzu pořád před očima. Mohl být Fowler, není nic.

237

Re: Spekulace

No jo no, ale víc týmů se na Fowlera vyprdlo.

238

Re: Spekulace

On byl ale tipovanej na 10. - 13. místo, to sedlo. Ještě větší průser je Glennie z osmýho fleku...

239

Re: Spekulace

První volby nám prostě nejdou už dlouhodobě.

240

Re: Spekulace

The harder the battle, the sweeter the victory.