256

Re: Novinky

257

Re: Novinky

258

Re: Novinky

Arnott je vidět i na nových videích na ds.com. Velký centr, pravý, co umí buly. Je možné, že s ním počítáme na okrajovou roli a vzor pro mladé. U nás už hrál, takže to zná. Cena asi nebude moc vysoká.

259

Re: Novinky

aby těch zkušených nebylo až moc...ale proč ne, měl jsem ho rád a hokej hrát určitě nezapoměl...

260

Re: Novinky

Když se řekne Arnott, tak se mi vybaví New Jersey a lajna Sýkora - Arnott - Eliáš. A-line" nebo tzv. EASy line. Ale také samozřejmě vím, že hrál i v Dallasu.

261

Re: Novinky

když se řekne Arnott, tak se mi vybaví jeho výměna s Randy Mckayem  , za JN a JL...tenkrát jsem nadšený moc nebyl, nejvíc mi bylo líto JL

262

Re: Novinky

263

Re: Novinky

Jéé, ja som odtialto počas výluky a leta úplne vypadol... všetkých znova vítam.

264

Re: Novinky

Mark Stepneski

From a Dallas Stars official: "Mike Modano will be rejoining the team. His official role with the organization will be clarified next week."

265

Re: Novinky

Re: Novinky

Líbí, ale neplatí to, už to bylo zrelativizováno.

267

Re: Novinky

Re: Novinky

Se uvidí, ale ta prvotní jasná informace prostě nebyla přesná.

Re: Novinky

What do you know about the new jerseys?
I know they were all over the map, and had all sorts of color choices, but that they made a late decision to stick with green. I heard they were very interested in ``Eagles'' green for a while, but that this prototype is more ``Celtics'' green. Other than that, I have no idea. I don't know what the new logo looks like, but that will probably make it or break it for a lot of fans.

Novinky k dresům. Je fajn, že budeme používat celticovskou zelenou a ne eaglesovskou. A jsem také zvědav na nové logo.

270

Re: Novinky

Já mám z nového loga strach, protože to stávající mi přijde geniální.