241

Re: Novinky

Jaká panuje (ne)spokojenost s tím vašim slavným Campbellem? Na farmě zatím slabota dle čísel. Nilstorp chytá častěji.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

242

Re: Novinky

Pramalá, ale znáš to - v NHL někdo dostane nálepku talent a dlouho předlouho se mu odpouští a vše se omlouvá mládím. Faktem je, že prostě nic moc neukázal od draftu. On vlastně to dobré ukázal snad jen za USA 18... Promrhanej draft, já to hned říkal, vezměme Fowlera, když tam omylem zbyl. Nasranej jsem byl v tu chvíli když jsem to sledoval a nasranej jsem doteď.

243

Re: Novinky

Hmm... Na druhou stranu, jako golman má ještě minimálně 3 roky čas. Málokterý golman září ve 20 v AHL, natož pak v NHL. Nám se po 2 letech vrátil slavný Helenius (taky 1st rounder), loni nejlepší golman finské ligy a zatím hrůza - po 6ti zápasech má nějakých směšných 86.5%, zatímco jeho konkurent Tokarski má téměr 92%. Ale poslední dobou ukazuje zlepšení. Narozdíl od Campbella má však ve 24 letech poslední šanci dokázat, že na to má. Draftování golmanů v 1.kole je prostě kravina, pokud se vyloženě nejedná o megatalent.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Campbell má čas. Soudy můžeme dělat za pár let. Zatím se čekalo víc, o tom žádá. A taky je fakt, že mladí gólmani chytají dobře už v brzkém věku, už neplatí, že nejlépe chytají v 38. X týmů vědělo, proč Fowlera nebrat. Uvidí se vše časem. Sice sbírá hodně bodů, ale když hrajeme s Ducks, tak jsem rád, když je na ledě, neb obvykle nasbírá pár minusových bodů. Aby neskončil jako MAB či někdo podobný.

245

Re: Novinky

nač Campbell, když je tu Nihlstorp wink
Campbell byl omyl, sáhnutí vedle, promarněná příležitost...
Každopádně já neříkám tak ani tak.....a na moje slova dojde big_smile

246

Re: Novinky

247

Re: Novinky

ne ne, ač nejsem autor (někde jsem to slyšel - film, divadlo nebo tak), v tomto případě nemá moje inspirace kořeny nikde na webu wink

248

Re: Novinky

249

Re: Novinky

ta pauza byla tak dlouha, ze jsem uplne zapomnel, ze nejakyho Roye vubec mame smile

Re: Novinky

To je fakt...

251

Re: Novinky

252

Re: Novinky

my sme s výlukou rátali, preto sme kúpili Roya :-)

už sa neviem dočkať sezóny teda...dúfam, že im to fanúšikovia dajú poriadne vyžrať prvé zápasy

253

Re: Novinky

Tak JN ukázal dobrý odhad, že Roy šel na operaci a risklo se to. Takto nepřišel ani o 1 zápas a je zdravý.

254 (edited by steiner 7.1.2013 22:13:02)

Re: Novinky

Re: Novinky

Za ty výkony si to zaslouží