Topic: Novinky

Tady je další, oblíbené téma.

Re: Novinky

Re: Novinky

Taky si ho zaslouží.

Re: Novinky

Ribs bude možná out delší dobu, vrátit by se mohl až po ASG. Wathier půjde nahoru.

Re: Novinky

po ASG už nůže být pozdě chce to trade co nejdřív

Re: Novinky

To já si myslím taky.

Re: Novinky

A je to tady, další pohroma. Benn je out! Apendoktomie. Takže nějakej ten pátek bude mimo.

Re: Novinky

Re: Novinky

To jo, psali 10 dní až 3 týdny. Ale minimálně 5 zápasů bude mimo. A to bude stačit...to už nedoženeme. První dva zápasy jsou těžké, ty další hratelné, ale museli bychom je vyhrát. Navíc bez Ribse.

Larsen a Vincour se již brzy vrátí, ale to nás nevytrhne.

10

Re: Novinky

Jojo, jak sem na to ráno koukal, tam mě napadlo to samý. Když nemáme Benna a ani Ribse, tak to budeme vyřízení úplně. No teď se ukáže jakou máme hloubku. Podle mě dobrá není.

Re: Novinky

Aj.Když se to sere,tak se to sere.

12

Re: Novinky

Re: Novinky

třeba budeme příjemně překvapeni wink

Re: Novinky

Hloubku máme, ale za předpokladu, že jsou všichni zdraví. Nahradit případně umíme jen dělníky či obránce, ale neumíme nahradit naše TOP hráče, neb máme jen tři či čtyři. Jakmile chybí jeden, jde to, ale jakmile chybí dva a ještě navíc dva centři, jen těžko můžeme dělat body. Eriksson to sám s Lehtonenem neudělají. To by musela být klika jako prase.

Re: Novinky

ale tu kliku nelze vyloučit. Osobně ovšem čekám zlatou střední cestu, zázrak se konat nebude, ale úplný propadák taky ne.
Zkrátka a dobře, já neříkám tak ani tak.....a uvidíte, že na má slova dojde wink