Topic: Jaromír Jágr

Máme tu další zvučnou posilu. Jágr na rok a 4,5 mega.

Co vy na to? Já jsem spokojenej, byť Jágra nijak extra nemusím, ale svůj účel jeho podpis splní. PP a hlavně marketing. Je třeba napravit pošramocenou pověst.

Re: Jaromír Jágr

Ještě to není jistý dokud to neuvidím na webu dallasu big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Jo už tomu věřím. big_smile big_smile nádhera prostě .D

Kari je nejlepšííí!!!

5 (edited by Gulis 4.7.2012 00:21:32)

Re: Jaromír Jágr

Whitney- Benn-Ryder
Eriksson-Roy-Jágr
Morrow-Eakin-?
Nystrom-Wandell (Petersen)-?

Re: Jaromír Jágr

Na Petersena zapomeň. Wandell je zatím bez smlouvy. Naopak chybí Fiddler a Vincour.

Re: Jaromír Jágr

Překvapuje mě, jak počítáte s Eakinem do základu. Nemá nic jistého, musí se ukázat v kempu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Jaromír Jágr

První dvě pětky by tak měli vypadat, třetí a čtvrtá je více méně loterie

Re: Jaromír Jágr

Ryder do první a Jarda do druhé?

Eriksson Benn Jágr
Whitney Roy Ryder
Morrow Eakin
Nystrom Fiddler Garbutt

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

byl to pro mě šok, ale uvidime až co ukaže sezona, jen aby to nemelo opačný učinek, určitě se Jarda skvělý hráč, ale ty prachy co mu davaji, moctomu nerozumim.

spiš bch čekal někoho mladšího s perspektivou.

Re: Jaromír Jágr

ale chapu ze vedeni stars je hladove po uspěších a prostě posiluje jak se da, ale těším se jak to Jardovi pujde.

Re: Jaromír Jágr

Hele, chytráku, a koho jako navrhuješ...toho mladého, kvalitního s perspektivou. Hlavně nepiš Pariseho a Sutera, neb ti mají jiné plány, ačkoli jsme jim nabídku dali. Na trhu nikdo podobný není...

Re: Jaromír Jágr

Diky za toho chytraka, to uz vlatně člověk nemuze řict ani svuj naroz, neřikam že je to uplne špatna volba, ale ty penize jsou nehorazne, Jagr šel jenom tam kdo mu nabidl nejvic, to je vše. Ja jen mslim že škoda byla třeba Ribeira,

Re: Jaromír Jágr

Bomba!!!!Tak to jsem zvědavý, nikdy jsem nedoufal, že by takový hráč mohl hrát někdy za STARS, už ať začne sezona!!!