Re: Novinky

Otta jsem měl celkem rád a Pardyho není škoda.Roy je dobrej.Jen mohli ti naši noví útočníci trochu povyrost.

152

Re: Novinky

konečně něco, co se mi celkem zamlouvá wink

153

Re: Novinky

Všimněte si, že odchází slabí bruslaři, zbývá tu ještě Morrow. A naopak se zaměřujeme na hráče, kteří hrají v pohybu. Zpomalovače  už nikdy.

154

Re: Novinky

Teď když přišel Roy, tak už beru odchod Ribse....do teď to nedávalo smysl...

155

Re: Novinky

teď jen aby Roy dokázal bodovat alespoň jako Ribs

156 (edited by steiner 3.7.2012 16:29:26)

Re: Novinky

Tak já jsem příchod Roye předpovídal. S Kisinem jsme to probírali, někde jsem četl, že je volný a Kisin to tehdy potvrzoval. Že půjde Ott, o tom se také mluvil již delší dobu.

Pro mě zatím není jisté, jestli bude Roy prvním centrem nebo druhým a jestli Benn bude centrem nebo křídlem.

A pokud někdo výměnu nečekal a diví se, potom to také nechápu. Ještě čekám další změny. Pár UFA a možná ještě jednu výměnu.

157

Re: Novinky

158

Re: Novinky

159

Re: Novinky

Tak ta výměna prý se už řešila před TDL. Tehdy to ještě nedopadlo. Buffalo vyhořelo, my taky a tak už oba týmy dělají změny.

Ještě to doplním, podle všeho, co JN řekl, tak to vypadá, že Benn bude 1. centrem a Roy druhým.

160

Re: Novinky

Já myslím, že kritika byla na místě, ono být 4 roky bez PO a pak se zbavit jednoho z našich nejlepších hráčů fanouška moc nepotěší, kdo mohl vědět, že k nám příjde Roy?

161 (edited by Gulis 3.7.2012 16:56:43)

Re: Novinky

chce to beka, útok jsme sice posílily, ale směrem dozadu jsme oslabily, takhle to na PO stačit nebude

162

Re: Novinky

Já jsem celkem zklamaný že Ribeiro odešel, patřil mezi nejlepší hráče. Jinak kdo bude dělat dvojku Karimu, asi mi to nejak uniklo. Diky

163

Re: Novinky

Zbavit se nepotřebného Pardyho a přeplaceného Otta za slušnýho 2. centra, to nelze nepochválit!

164 (edited by steiner 3.7.2012 17:18:29)

Re: Novinky

Tak že někdo dojde bylo snad jasné. Nemůžeš hrát bez centrů.

Dvojkou je Bachman. Je dobrý.

A veškeré změny je třeba posuzovat komplexně, s ohledem na možnosti. Těžko vyčítat JN, že jsme neměli peníze, nebo že na UFA nejsou letos hráči. Dělá zatím dobrou práci.

A Roy je zvyklý na pozici prvního centra, takže o to lépe.

Re: Novinky

Tleskám, konečně JN při výměně s někým vydrbal big_smile Jinak Otta mi je líto byl to po odchodu Modana a Turca můj nejoblíbenější hráč smile

I pád na držku je pohyb dopředu...