Topic: NHL historie

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

To je tak vždycky. Prostě ty věci musíš zažít. A za 20 let budeš vzpomínat....výhodou je, že dneska je net. N8m se kdysi horko těžko cokoli shánělo, obrázky, které by se pohybovaly, to bylo výjimečné. Takže když se zadařilo nějaký zápas nahrát, tak se to pouštělo furt dokola. Já to měl tehdy rozebrané do nejmenšího detailu.

Re: NHL historie

Brácha zas lituje, že nemoh vidět sovětskou Rudou mašinu, jak si to vozí až do kuchyně proti komukoli.

Re: NHL historie

Vtipné je, že zrovna nedávno jsem si chtěl pouštět highlights z období kolem roku 2007 (a dříve) a na NHL.com to již není... Prostě to nejede. Děs. Něco bude asi na youtube, ale i tak. Kdybych věděl, že to v dnešní době! bude takový problém sehnat, udělal bych si snad archiv. Takže paradoxně shánění materiálů, což byl problém kdysi, může být problém i v dnešní době.

Mě vždycky štvalo, že jsem nezažil éru Lemieuxe, Fedorova a Bureho, zejména. Vůbec ta éra 80., 90.let, potažmo začátek nového tisíciletí, to muselo být sakra dobré. Byly tam sice také hluchá období, ale obecně dnešní grab and clutch éra je extrémní. Mám dojem, že tehdy bylo víc hvězd a ti nejlepší dělali i 120 bodů, ne-li víc. Dnes má kdokoliv problém udělat 90.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

5 (edited by kisin 31.8.2015 18:43:10)

Re: NHL historie

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

Scottie Niedermayer big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: NHL historie

Napodruhé ti to vyšlo. big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

Musel sem si spravit jméno za toho Ikonena big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: NHL historie

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: NHL historie

zajímavý příběh.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero