Re: Spekulace

Hodgson, páni, klidně bych za něj Otta obětoval. Sice by nás to pro letošek asi oslabilo, ale do budoucna by to mohl být náš top centr.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Bohužel Vancouver byl proti.

123

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Je to škoda.

Re: Spekulace

Tak to jsem zvědav, kdo z těch dvou bude lepší...a to fakt, to jedno z mála jmen, o které jsme měli zájem, které uniklo na veřejnost.

126

Re: Spekulace

The Bruins and Blackhawks made a pitch to Dallas for D Sheldon Souray, while Colorado and Vancouver made offers for Stars W Steve Ott. The deals didn’t go down because GM Joe Nieuwendyk wanted players who could step into the lineup right away with Dallas still battling for a playoff spot.

Jen potvrzení toho, co jsme už věděli. Jen už víme, kdo chtěl Sheldona.

127

Re: Spekulace

Chára, Souray dobré dělostřelectvo...

128

Re: Spekulace

Jen tak mě napadlo, chtěli by jste Radulova do týmu?

Re: Spekulace

No první rok by byl docela levnej pořád má totiž platnou nováčkovskou smlouvu. Horší to je ale s jeho hlavou a navíc si myslím že by k nám nešel. Viděl bych to třeba na Washington nebo Detroit.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Re: Spekulace

On nepochybně má talent, ale má špatnou národnost, je to takový ten egoista, nikoli týmový hráč. Bral bych ho jen, pokud by byl za babku a to nebude. My stejně potřebujeme hlavně TOP beka. Duda? Duda je magor, který ale umí hrát hokej. Problémovej hráč, raději nebrat.

Re: Spekulace

Škoda že se nikdy nedostal do NHL, tam by ho srovnali big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

134

Re: Spekulace

Kdybyste měli na výběr, tak byste brali Radulova nebo Averyho? Asi jednoznačně Radulova že jo? Já teda jo smile.

Ten krok s angažováním Averyho se ale vůbec nepovedl. To byl nápad koho? Já bych to teda nevzal, už předtím než přišel tak měl toho za sebou až až.

Re: Spekulace

Tak Radulov má potenciál udělat přes 60-70 bodů. Avery se nikdy nepřehoupnul přes 50. Už z toho důvodu nechápu jak jeho angažmá tak jeho plat.

I pád na držku je pohyb dopředu...