Topic: MS 2015 – Praha, Ostrava

Koupili jste si už nějaké lístky (balíčky)?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

tak tento týden jsem si koupil lístky na MHD, Jesuse Christa Superstára a balíček 6 párů bavlněných ponožek. Pomohla ti ta informace? tongue

P.S. jako guru gaučáků sleduji vybrané zápasy MS výhradně v TV

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Mikesz: big_smile

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Mikesz: Inception? Rekurze? big_smile

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Domácí MS by mohlo být atraktivní hlavně pro fandy Dallasu neb je velmi pravděpodobné, že zde budou hrát početné zástupy našich playerů big_smile wink tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

právě. Já už si rezervoval lístek na Kanadu, tak snad Segedína s Bennem uvidím! smile Chtěl jsem ještě Francii, kvůli Antoánovi, ale to nabízejí jen v těch předražených balíčcích.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Já mám lístky jen do Ostravy na SUOMI-USA

Kari je nejlepšííí!!!

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Fascinuje mě, že tady nikdo nezaložil nový vlákno wink Tak jak letos vidíte šance českýho výběru/slovenskýho. Pro mě zatím nejsympatičtější tým Švýcarsko, přeju jim placku je to hokejová země a zasloužili by si jí smile

11

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Klasika. smile

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

No to je vopruz....

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

ANO. Prostě ANO. smile

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

nevíte, jak to je s Francií? Mám na ní lístek (vs. SWE) a nějak se mi nedaří získat info k Rousselovi a jeho účasti v Praze.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero