Re: Texas Stars

Tak se to podařilo. Taková malá náplast. Jen aby Willieho někdo neodlákal.

77 (edited by kisin 18.6.2014 15:06:26)

Re: Texas Stars

O Desjardinse má zájem řada týmů. Nejvíc se mluví o Vancouveru. Jen se čekalo, až skončí jeho AHL sezona. Jestli to nevyjde letos, tak příští rok už zcela určitě.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Texas Stars

Tak a za jak dlouho je bude následovat Dallas ve své soutěži? big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Texas Stars

Hoši, kdysi jsem vedl s Radkem debatu, na kterou jsem později zapomněl. On mi ji pak připomněl. Kdysi jsem řekl, že se tým buduje, psychologie týmu hraje důležitou roli a důležité je vybudovat sebevědomí v základní části, být nejlepší a pak je člověk nejlepší i v playoff. Postupem času už jsem si tohle až tak zásadně nemyslel, nemyslel jsem si, že je potřeba být nejlepší v základní části, aby byl SC.

Stars to ale jinak neumí. V roce 1999 jsme byli nejlepší v základní části i v playoff. Texas Stars to mají letos stejné. Prostě to opakujeme způsobem, který jsme se naučili...nejtěžším možným způsobem.

Re: Texas Stars

Když to jde složitě, tak to můžem dělat ještě složitějc big_smile

Re: Texas Stars

Pens chtějí Desjardinse.

Re: Texas Stars

Willie jde ke Canucks. Odmítl Pens, neb nabízeli smlouvu jen na 2 roky a nemohl si ani vybrat asistenty. Oznámeno by to mělo být dnes či zítra.

83 (edited by steiner 3.7.2014 18:20:29)

Re: Texas Stars

Re: Texas Stars

Re: Texas Stars

Tak Lidster do Vancouveru byl právě potvrzen. GG, WD a DL...kompletní trenérský triumvirát Vancouveru je od nás.

Re: Texas Stars

Tak to nevím jestli jim přát nebo ne smile

Re: Texas Stars

Re: Texas Stars

Re: Texas Stars

Coolna smile

Re: Texas Stars

Kari je nejlepšííí!!!