Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Tak ne vždy odejde ten, který chceš. Ale Downie za 1. kolo, to je dle mého OK. I cena za Kubinu byla dobrá. Otízka je, jestli Malone ještě půjde, anebo jaký je o něj zájem. Downie je mladej, byl o něj zájem.

Re: Tampa Bay

OK to je, ale není to nic, z čeho by si fans sedli na zadek. Minimálně ted'. Uvidíme, co se bude dít v následujících dnech či spíš před draftem. Downie byl mezi fans oblíbený a nic nenasvědčovalo tomu, že bude vyměněn. Takže je to docela šok pro všechny. Na druhou stranu již alespon nebudu muset nadávat nad 2 minutes for being Downie smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

2 minutes for being Ott, to je u nás pořád aktuální. smile

Re: Tampa Bay

Kisine dneska jste si asi definitivně projeli play off. Jestli nakonec postoupí Jets, bude to celkem pecka.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Tampa Bay

Loloson se zas ukázal. Osobně bych ho do brány již nepostavil. A to se před zápasem spekulovalo o zájmu Ottawy...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Malkin, to byla nádhera...to je hráč...

Re: Tampa Bay

Clark je letos horší jak kužel. Clark loni a Clark letos... Diamentrálně odlišní hráči. Je starý a zejména opotřebovaný. Od výluky zblokoval nejvíc střel v celé NHL...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Modlím se, abychom získali Schneidera...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

To by byla dle mého výborná volba. Já ho chtěl k nám v době, než jsme získali Lehtonena. Jeho cena ale nebude nízká.

Re: Tampa Bay

Panik a 1st rounder, to by mohlo stačit. Případně Malone a 3rd rounder.

Momentálně se spekuluje, že se chystáme získat Bishopa. Ale záleží na ceně. Tandem Schneider - Bishop by se mi líbil.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Jó, vysocí gólmani jsou v kurzu.

58

Re: Tampa Bay

Re: Tampa Bay

Malone by jim mohl pomoci v PO, to jo, ale k němu jen třetí kolo, také se mi zdá, že někdo dá víc.

60 (edited by kisin 26.2.2012 19:04:21)

Re: Tampa Bay

Tak byl to jen nástřel. Malone/1st rounder jako startovací hodnota, to není špatné.

Malone, Panik, 2nd rounder za Schneider, Ballard.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper