391

Re: Zajímavosti

big_smile big_smile big_smile tak schválně, co mám podle tebe vystudované já??

Re: Zajímavosti

Evidentně tuším, kam míříš, ale pokud je tomu tak, tak ti to studium je k ničemu.

393

Re: Zajímavosti

to je tvůj názor... moje dnes již více než 12 letá kariéra poukazuje spíš na opak.
mám to samé co ty + psychologii, ale lišíme se především díky tomu, že já si zachoval jsem svou osobnostní identitu a především "zdravej selkej rozum"
teď už je mi každopádně jasné kde se to všechno v tobě bere...

Re: Zajímavosti

Já být rasista, mlčím a stydím se, ty kariéro.

Re: Zajímavosti

OT: Můj humor je tak černý, že může sbírat bavlnu na poli big_smile

Re: Zajímavosti

Tak já mám černý humor taky rád, ale dělat si srandu, když někdo zemře a je to čerstvé, to mi přijde prostě za hranou.

397

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Pokud já něco netoleruji, je to rasismus.

399

Re: Zajímavosti

no tak chvála bohu, že je mi ganz egal co ty toleruješ nebo ne big_smile

Re: Zajímavosti

Letadlo ztrácí výšku. Bude třeba, aby několik lidí vyskočilo a tím zachránili ostatní. A že nejsme žádní rasisti, vezmeme to hezky podle abecedy. Takže Arabi, buzeranti, cikáni, černoši big_smile

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

402 (edited by S.T.A.R.64 30.4.2014 16:26:13)

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Já znám mnoho Cikánů slušných. A také plno těch druhých. Asi víc.

Já to mám nastavené tak, že je mi fuk, kdo jak vypadá, pro mě je důležité, jak se chová. Jakmile dělá bordel, je mi fuk, kdo nebo odkud je, nebo jak vypadá. Každou osobu, která se vyhýbá práci, řadím do této kategorie, každý kdo systém jakkoli zneužívá sem patří taky.

To, co píšeš ty, STARe, v tom konci, to je klasický stereotyp, klasický předsudek. Každý spoluobčan tmavší pleti není stejný a nechová se stejně. Proto je třeba rozlišovat, viz to, co jsem napsal výše.

404

Re: Zajímavosti

Jistě, každej romskej spoluobčan není stejný, jen my narážíme na těch 90% zmrdů a steiner má štěstí na těch 10% tongue

Re: Zajímavosti

To ne, já potkávám mix, a díky práci většinou potkávám ty, co nepracují.