Topic: Joe Nieuwendyk

Re: Joe Nieuwendyk

Máte někdo rozhovor z dnešního Sportu s JN?

3 (edited by S.T.A.R.64 14.7.2012 11:58:57)

Re: Joe Nieuwendyk

Já jo wink JN říká, že v 99 to bylo naposledy co čeští fanoušci sledovali Dallas. Ach, jak málo nás zná asi by se hodně divil big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Joe Nieuwendyk

Tak jak to, že to tu ještě není nafocené či naskenované? Kisin to už slíbil udělat. Ale můžeš ho předběhnout. smile wink

A příště to neškudli a pošli to. wink

Re: Joe Nieuwendyk

Foťák mám na mobilu rozbitej, dgitální má ségra v Brně a kopírka se skenem je ve vedlejší místnosti a to je sakra daleko big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Joe Nieuwendyk

Jo, jak bude v novinách něco většího nebo zajímavého o Stars, ať to někdo hodnej hned nafotí nebo naskenuje a hodí to sem! To musí fičet! big_smile

7 (edited by steiner 14.7.2012 14:37:11)

Re: Joe Nieuwendyk

Star ani Kisin zatím nic. Ale Kisin to sem dá. Později.

Re: Joe Nieuwendyk

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Joe Nieuwendyk

Nějakej mail na JN? Že bychom zplodili hate mail aby si všiml, že tu Dallas dávno zastoupen je. Jako omluvu by mohl poslat pár dresů smile

Re: Joe Nieuwendyk

Re: Joe Nieuwendyk

Já když byl ještě malej, tak jsme jim napsal dopis a oni mi poslali nějaký samolepky s logem a několik kartiček. Kámoš psal na Floridu a poslali mu dokonce i lupen na jeden zápas big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Joe Nieuwendyk

Onehdá byl v ProFootballe i článek s adresama na zahraniční kluby (Evropský) a shrnutí, co posílají. Různý podepsaný kartičky od hráčů, stačilo poslat v obálce prachy na zpáteční známku.

Re: Joe Nieuwendyk

Kisine, díky.

Re: Joe Nieuwendyk

Tak něco napíšem ne? big_smile

Re: Joe Nieuwendyk

Na to je času dost, ža doděláme všechny resty.