Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

Známkuji 2-.

GG je až na drobnosti výbornej. JN udělal s rozpočtem divy. Pardy je sice přhmat, ale šel postupně nahoru. Uvidíme, jestli tu bude i další rok a jak bude případně hrát.

Souray celkem dobrej, ale čekal jsem víc branek a gólů po jeho střele. Má tam nějaké góly do prázdné, body sbíral prvních 14 dní, pak už nic moc. Až moc TM, to je jeho problém. Navíc na PP už to není ono a pokud ztratí puk, tak je moc poamlý se vracet zpátky.

47 (edited by steiner 9.4.2012 12:39:02)

Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

Jak složité je vyměnit hráče Stars a na jak dlouho mají smlouvy?

Ribeiro má před sebou jen rok smlouvy za 5 mega a má NTC (může si zvolit 10 týmů, kam by chtěl být vyměněný).  Loui má NTC platnou od příští sezóny, ale u něj výměna nehrozí. Je levný a dobrý. Morrow má před sebou poslední rok, jako Ribs, ale má plnou NTC. Ryder má před sebou jen rok smlouvu za 3,5, ale měnit ho by byla blbost. Ott má smlouvu na 2 roky a NTC už není aktivní. Fiddler 2 roky smlouva. Nystrom ještě rok za 1,4. Benn, Wandell a Garbutt jsou RFA. Vincour má ještě rok nováčkovskou smlouvu. Dvořák, Burish, Petersen a Dowell jsou bez smlouvy.

Robidas má 2 roky za 3,3 a plnou NTC. Daley za tu samou cenu a má omezenou NTC. Pardy rok za 2 miliony. Goligoski má před sebou 4 roky nové smlouvy. Fistric, Larsen a Benn jsou RFA. Souray je UFA.

Lehtonen už má smlouvu jen na rok a Bachman je RFA.

Takže Morrow, Ribs, Robidas, jako kandidáti na výměnu, mají NTC, JN to nebude mít snadné.

Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

Tušil jsem,že se nedočkáme.Holt je to kapitán.

Re: Hodnocení sezóny 2011/2012

já se teda upínám ke slůvku "prý"......to ještě jakous takous naději skýtá wink