91

Re: Přestupy

New Jersey získalo z Phoenixu zkušeného útočníka Stevena Sullivana za volbu v 7. kole draftu.

92

Re: Přestupy

Poslední kousky, ať je to uzavřené:
Ütočníci Martin Erat a Michael Matta byli vyměněni z Nashvillu do Washingtonu za jedenáctého muže loňského draftu útočníka Filipa Forsberga.
Brankář Jeff Deslauriers se stěhuje z Anaheimu do Minnesoty za nespecifikované budoucí vyrovnání.

Re: Přestupy

Wade Redden? Paměť už mi tolik neslouží, není to nejdražší hráč historie AHL? smile

Re: Přestupy

Mně kolikrát přijde, že tady řada lidí sledovala NHL asi před 5-7 lety a od té doby nějak nezaznamenali novinky v NHL, jako platové stropy, výkony hráčů, apod.

To je jako když pořád slyším jaký je Torres útočník. Myšleno Fernando Torres. Ale že už 3 roky hraje totální hovno, to řadě lidí vymluvit nejde.

Re: Přestupy

Však to vypadá,že v létě adios...

Re: Přestupy

V to doufám. Ale to nestačí, doufal jsem před rokem a RDM ho ukecal, aby zůstal.

97

Re: Přestupy

No, já sem na tom ještě hůř. Pořád mám v hlavě ty hráče jako Sakic, Forsberg, Weight, Tkachuk, Gretzky, Mário, Sundin, Roenick a tak no. Tahle dnešní liga už pro mě není... sad

98 (edited by steiner 5.4.2013 17:00:13)

Re: Přestupy

Njn, všichni stárneme, ale je třeba držet prst na tepu doby. Za pár let budeme vzpomínat na výkony Toewse, Pariseho, Benna, apod.

Re: Přestupy

Steiner: S tím starým sledováním máš u mě pravdu. I když se snažím trošku sledovat současné dění, asi to není na potřebné úrovni. Ale jinak taky vzpomínám na ty starší doby, kdy řádili Hašek, Roy, Belfour a Brodeur dával 70 zápasů za rok smile

100

Re: Přestupy

Tak já jsem na tom podobně, holt jsme starší. Kdyby mi bylo 25, tak jsem u NHL pečenej, vařenej.

101

Re: Přestupy

Re: Přestupy