Topic: Columbus Blue Jackets (game 53)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Tipuji 2:4. Benn, Eriksson, Daley, Ott.

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

3:2 pro Dallas (Eriksson, Dvořák, Robidas).

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

I pád na držku je pohyb dopředu...

5 (edited by S.T.A.R.64 10.2.2012 03:25:00)

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

První branku zápasu střílí v čase 1:34 Jamie Benn. Zatím vypadáme docela dobře jsme aktivní, hráči jdou do zápasu naplno, dneska to bude za dva body wink

A zatímco píšu tenhle příspěvek Alex Goligoski doklepává na 0:2, dneska budou Modrokabátníci na ručník smile Asistenci si připisuje Tomáš Vincour, možná budem ve zprávách big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Naprostá nedisciplinovanost nás připravila o tříbrankové vedení. 2x branka v oslabení, rozebrali si nás tak, že Nash dával prakticky do prázdný branky. Columbus začal hrát, vypadá to, že dneska bude ještě horko.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Ve třetí třetině jsme zamakali a měli opět nad Blue Jackets navrch, Columbus celkem brzy odvolal Sanforda a Stars tak připravil pár rušných chvil, ale Lehtonen nás podržel a Jamie Benn druhou brankou v zápase necelou vteřinu před koncem zvyšoval na 2:4. Naděje na play off stále žije.

Btw. Jinak musím pochválit švédskou stanici Visat, vysílá prakticky všechny zápasy NHL (linky dostupné už před utkáním, takže jsem mohl zkouknout i ceremoniál Eddieho Belfoura). Dallas mě dneska vydělal docela dost peněz 9000 x 1,80

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Tak to ti gratuluju.Potřebná výhra.Jen,aby jsme nebyli ve zprávách s tim,že se trefil Prospal.....

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Dneska bude proti Sabres chytat Bachman, jsem na něho zvědavej.

I pád na držku je pohyb dopředu...

10

Re: Columbus Blue Jackets (game 53)

Poslední dobou hodně aspirujeme na vysílání ve sportovních zprávách, čím to? big_smile