1,021

Re: Novinky

Mueller už je zase v prvním týmu, neb Whitney je out. Čeká se, co Cole.

1,022

Re: Novinky

Re: Novinky

Playyyyyyyy offffffff kucííí já vám vždycky věřil big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,024 (edited by steiner 12.4.2014 16:31:08)

Re: Novinky

Stare, pomlč...ty speciálně. Neb ty jsi viděl všechno, co děláme, černě. Máš kliku, že tam máš ty smajlíky... wink

1,025

Re: Novinky

Aspon na PO se dívat budete? big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Jj, Steiner 6 let tipuje play off pak to jednou trefí a teď dělá chytrýho big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,027

Re: Novinky

1,028 (edited by steiner 12.4.2014 19:48:31)

Re: Novinky

Nikdy nám ale nechybělo moc. Udělalo se hodně práce a ta práce je vidět. Joe N. jí udělal hodně. Dostává se mu až příliš málo uznání, podmínky měl sakra těžké. A JN pokračuje. Každý rok se udělaly nějaké kroky, které evidentně dávají smysl a míří určitým směrem.

Já jen poukazuji na to, že byli tu tací, kteří zpochybňoval snad úplně všechno, co Stars dělali. A evidentně to bylo, kulantně napsáno, hodně mimo mísu.

A nejde tu o to, kdo tipoval PO nebo netipoval. O tu mi nešlo. Ale chápu, že jsi to raději posunul tímto směrem. Spíš šlo o to, kdo dokázal vidět to správné a uměl to odlišit od nesprávného. A ty jsi viděl jen to nejčernější. Ty speciálně. A jsou tu i jiní. Podobní. Já osobně bych tu sezónu hodnotil pozitivně, i kdybychom nakonec PO neudělali. Takto to bude snadné hodnocení po každého.

Stars jdou správným směrem a jsou na vzestupu , nyní to snad už musí vidět i ta největší bluma.

1,029 (edited by Benn14 12.4.2014 20:22:07)

Re: Novinky

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,031

Re: Novinky

S tim souhlasim...

1,032

Re: Novinky

Tak budeme hrát s Anaheimem. DLe mého to bude otázka formy. Neb na ně umíme zahrát. Otázka formy a zranění. Robidas přestoupil, nyní se ukáže jestli do toho správného klubu.

1,033

Re: Novinky

Poletime jak namazany maslem, na po nemame.

1,034

Re: Novinky

Ale jsme tam a to se počítá.

1,035

Re: Novinky

Jak se to pocita?