Topic: Edmonton Oilers (3z.)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Měl by chytat Kari a do první lajny Eaves místo Eakina se Seguinem na centru a do druhý lajny Roussel

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Hlavně musíme vyhrát.

4 (edited by angelo 13.10.2015 22:07:42)

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Dnes asi takto:

Benn - Seguin - Eaves
Roussel - Spezza - Sharp
Janmark - Eakin - Hemsky
Moen - Fiddler - Sceviour

Goligoski - Klingberg
Oduya - Demers
Jokipakka - Benn


Lehtonen

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Tyhle linky se mi líbí, a to moc. Jen jsem zvědav na Kariho, tam vidím jedinou slabinu. Možná by to chtělo ještě pomotat tu třetí obrannou dvojici. Ale Ruff na to ještě počká. Minimálně jeden zápas.

6 (edited by Mikesz 13.10.2015 22:26:34)

Re: Edmonton Oilers (3z.)

je jasné, na co Ruff myslel – posílit defenzivu. big_smile Mi se teda ty linky nelíbí, ale na druhou stranu je pravda, že smysl to dává.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Lehtonen bude chytat, uvidíme, jestli mu ta konkurence svědčí.

Jinak ty linky jsou hodně vyvážené, kvalita je snad všude. Ničuškin potřebuje pauzu. Když jsem ho chtěl někam fouknout za nějakého beka, evidentně to bylo správné.

Re: Edmonton Oilers (3z.)

52 striel sme mali, to uz je ofenzíva big_smile

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Seguin 2.stár zápasu, asi za tu kananádu smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Až to tam začne padat to budem válec.

Re: Edmonton Oilers (3z.)

ten Nilsson, to je panečku golman smile

Re: Edmonton Oilers (3z.)

V prvej polovici zápasu sme ich zatlačili, ale dali sme iba dva 2 góly. A na to oni bez väčšej námahy rýchlo vyrovnali. Klúčový okamih bol ten zákrok Kariho tesne pred druhým gólom Spezzu. Mohli sme rozhodnúť oveľa skôr. Seguin sa mi zdá trochu premotivovaný a nervozný z toho že mu to tam nepadá , celý večer bo aktívny. Ale o ňom nepochybujem, spolu so Sharpom sa ešte hľadajú, vlastne Sharp sa ešte aklimatizuje. Čudné ale z obrancov sa mi páčil najviac asi Jokippaka. Kari OK. Má asistenciu aj W. Nemám vo zvyku písať dlhé komentáre, ale tento zápas som si po Avs užil. big_smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Seguin ale zase špatný stats nemá, 2 body a 17 střel za 3 zápasy není zlý.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Edmonton Oilers (3z.)

Chytí se na venkovních zápasech.Jinak šancí dost,jen to dávat.