Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

moderátoři, do zbroje!

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

pánové, no tak......zase probudíte "démona", to vám to včera nestačilo? Čuchám že propaganda americké morálky, výchovy a slušnosti - hodna té Goebbelsově - je už na cestě... tongue

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Seguin je nachcípanej, otázka je, jestli to ovlivnilo i jeho výkon v PO.

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

NA ds.com jsou nové rozhovory s Ruffem, Seguinem a Bennem, hodně zajímavých a důležitých věcí tam zaznívá.

66

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Co Stastny pokud bude za rozumný prachy?

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Ten sa zíde

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Toho by bral asi každý. Ale on bude chtít minimálně 6 mega na 6 let, možná i víc, jen Avs dá slevu.

Ale šel bych do něj, o tom žádná.

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Důležité a vhodné je zmínit tu předešlého GM, Joe Nieuwendyka. To on získal Eakina, Goligoskiho, Lehtonena, Connautona, Garbutta, Roussela, Dillona a Jordieho. Také draftoval Nemetha a Chiassona. To je půlka týmu. Letošního.

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

71 (edited by Sheppard 26.5.2014 22:24:21)

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Přesně to co psal Kisin, že bychom měli vzít Graba nebo Stastneho smile

Ale jinak povedenej článek smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Já si myslím, že Stastny bude drahej a ani si nejsem jistý, jestli on je pro nás to pravé. Také si nejsem jistý, jestli by k nám chtěl. Bude se o něj prát 20 klubů. My a první? To se mi nezdá.

Grabovski chce konečně dlouhou smlouvu kolem 5 mega, něco jako podepsal kdysi Ribs. 5x5. Tam si také nejsem jistý.

Osobně bych preferoval výměnu s Ottawou. Spezza.

73 (edited by kisin 27.5.2014 10:09:46)

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Spezzu na rok? A nevím, jestli by vzal roli 2.centra. Cena by měla být vysoká, taková ta klasika ve stylu mladého hotového hráče, A prospecta a 1st - Dillon, Ritchie, 1st. Pokud by měli dostat méně, asi by ho neměnili.

Grabovskimu bych 4 roky dal.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Tak první nebo druhý centr, mám pocit, že je to jedno. Oba budou hrát podobný icetime. Předpokládám, že by podepsal na delší dobu, ale riziko tu vždy je, to je jasné...tedy že nepodepíše a pláchne jinam. 1. kolo, Dillona a Ritchieho bych jim nedal ani náhodou. To raději, ať si Eakin zahraje. Mám dojem, že cena nebude tak vysoko. Určitě ne jako třeba za Cartera.

Grabovski a 5 let a 25 mega, já bych asi zvolil variantu ne.

Re: Shrnutí sezóny 2013/2014

Proč by nebyla vysoká? Stále je to top centr, v nejlepších letech, má 687 bodů v 686 zápasech. Sice už má smlouvu jen na rok, ale pakliže by nedostali odpovídající nabídku, rovnou můžou počkat do TDL. Pro srovnání Ryan, který měl smlouvu na 2 roky (UFA), loni hodil Silfverberga, top prospecta Noesena a 1st. To je velmi podobné tomu, co jsem tady nastřelil já.

Spezza je údajně celkem problematický hráč, ale spíš jde o to, jestli by byl nutný. Máte dominantní dvojici Benn-Seguin, k nim Ničuškin a Spezza pod nějakých 6-6.5M hrát nebude. Jestli by spíš nebyl lepší nějaký two-way centr typu Zajac, M.Koivu, Filppula, J.Staal. K tomu 3.lajna s nepříjemným Eakinem, o kterým si myslím, že má elitní shutdown potenciál. Dle mého je lepší mít elitní lajnu a 2 nepříjemné, solidní defenzivně. LA má Kopitara (Richardse), CHI Toewse (Shawa/Hossu/Saada), MON Plekance (Ellera/Gallaghera), proti všem se blbě hraje. Jen NYR trochu vybočují.

Grabovski za 5M na 5 let se mi zdá ok. Vlastně je to stejná smlouva, jakou má Filppula. Mírné přeplacení, ale nic hrozného. Dobře bruslící centr se slušným buly, co dokáže zpomalit tempo hry. Ale záleží, jakou cestou se vydáte.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper