1 (edited by steiner 24.3.2014 22:32:56)

Topic: Obměna týmu - léto 2014

Tady bychom mohli probírat možné změny v následujících měsících.

Dle některých zpráv je pro nás asi Legwand pasé, neb chce prý dohrát ve svém rodišti, v Detroitu. Pravděpodobně tak podepíše s DRW.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Mně by se líbil Kessler, případně Spezza. Oba budou k mání. Stastny bude nicméně k mání zadarmo, tedy jen za plat, neb bude UFA. Ideální posila.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Len či Detroit nebude mať plno na centri. Nemusia ho podpísať. Zetterberg, Datsyuk, Weiss.

Re: Obměna týmu - léto 2014

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Obměna týmu - léto 2014

Staalovci dle mého k mání nebudou. Jejich cena by musela být závratná, pokud ano. A my jim Benna či Seguina nepošleme. Skinner, to je jiné kafe, ten by k nám seděl, ale bojím se jeho zdraví.

Vysněná posila je Cammalleri.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Potrebujeme centra a krídlo do druhého útoku, no a obranu poriešiť. Z backupov sa bude dať vyberať, neviem či Thomas podpíše, bude chcieť viac priestoru.

7 (edited by kisin 24.3.2014 23:35:26)

Re: Obměna týmu - léto 2014

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Obměna týmu - léto 2014

O Thomase bude zájem, otázka je, za kolik.

Staalovci se nepouští. Ledaže by zájem projevili NYR. smile

MacDonald do obrany, ten by k nám dle mého taky seděl. Bude o něj bitka. A cena půjde vysoko.

Nějak se mi nechce zdát, že by JN udělal gólmana, 2 TOP 6 útočníky a ještě obránce. Na trhu s UFA se obvykle posiluje na pikaču, takže na nějaké mamutí posilování na trhu s UFA nevěřím. Ale možné je vše. Pokud jsou na trhu ti praví hráči, pak je možné vše. A pár takových hráčů tam bude.

Možná by nebylo od věci zbavit se Colea. Horcoffa bych si nechal namísto Fiddlera, navíc nevíme, jak to dopadne s Peverleym.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Podepsat backupa není zas tak těžké (i když Ellis, ehm..). Opět se trefit do takové kategorie by bylo už opravdu umění... je tam třeba Montoya, to je podobná kategorie, jinak myslím, že už v podstatě nikdo, ale projeté to nemám.

S Peverleym bych už moc nepočítal. Pokud by JN věděl, že je reálná šance na zisk Stastnyho/Graba, beka, pak by si mohl uvolnit ruce nějakým vyplacením.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

10 (edited by steiner 25.3.2014 08:20:17)

Re: Obměna týmu - léto 2014

Nepočítal, ale do stropu se bude muset počítat, pokud nebude na LTIR.

A peníze na hráče má, takže vyplacení nebude potřeba.

Spíš čekám výměnu. Teda ne spíš, ale čekám, že podepíše i UFA, i přijde výměna. Třeba Edler.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Centra potřebujem o tom žádná.Nemůžem pořád doufat,že to potáhne jedna lajna a občas se někdo urve.
Stastnyho/Graba bych bral.

Re: Obměna týmu - léto 2014

tak na to pojďme z druhý strany.....Cole, Whitney, Fidller, Horcoff???, Gončar, Goligoski??? ven, tzn. náhrady za ně...

13 (edited by steiner 25.3.2014 19:29:29)

Re: Obměna týmu - léto 2014

Horcoff je dobrej centr, kterej bude hrát asi třetího centra, případně čtvrtého. Na předávání zkušeností je výbornej. Budeme ho dle mého potřebovat. Gončara jen těžko někde udáme, ani nemáme moc nějak důvod. Poslední dobou hraje v pohodě. A jeho přínos pro rozvoj mladých se tu taky už řešil, hlavně když je fuč Robidas.

Fiddler bude chtít asi hodně peněz, takže půjde, Whitney taky.

Sám jsem již dříve nadhodil toho Colea, udat ho nebude snadné. Plat i cap hit má slušný, ale třeba by ho mohla vzít Carolina či Florida.

Goligoski možná půjde, hlavně pokud budeme měnit za lepšího pravého beka.

Pro všechny snílky uvádím, že Cole, Horcoff, Gončar, Goligoski mají NTC či NMC. To samé platí pro Daleyho, který bude také řešen, stejně jako Goligoski.

A BTW, pořád mám nějak dojem, že se tu snižují zásluhy a vliv veteránů. Peverley, Cole a Horcoff byli či jsou mimo a máme problémy, i když je v základu Sceviour. Už jen třeba vliv Peverleyho a speciálně Horcoffa na PK, buly, apod.

Re: Obměna týmu - léto 2014

Mně by se líbil třeba i Schenn, to by nebyla marná volba na druhého centra. Nicméně Spezza by byl nepochybně lepší. Zajímala by mě cena, za kterou půjde. Cole + 1. kolo draftu + Faksa?

I když vzhledem k věku, aby k nám nedošel Židlický... smile wink

Re: Obměna týmu - léto 2014

Možná to sem nepatří, ale Heika píše, že pokud se Kari letos neukáže, a pokud by se mu nepovedl ani příští ročník, mohl by být vyměněn.