1 (edited by kisin 2.2.2014 02:05:50)

Topic: Victor Hedman

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Victor Hedman

Holt si musí vzít trenérovu dceru. Nebo syna v nejhorším big_smile (tzv. "metoda Barinka") big_smile

3 (edited by kisin 4.2.2014 02:54:50)

Re: Victor Hedman

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Victor Hedman

Koukám, ty jsi z toho hodně v prdeli... wink

Re: Victor Hedman

vždyť je to zoufalé. Stejně jako Lojzův přístup. Kdyby oba na férovku řekli, v čem je zakopaný pes, tak by tohle vlákno snad ani nevzniklo.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Victor Hedman

Těch důvodů mohou být mraky. Je to rozhodnutí a zodpovědnost trenérů/GM. Pokud jim ten tah nevyjde, poletí. Oni by měli nejlépe vědět, jaké typy hráčů potřebují na styl, který chtějí hrát. Řada dobrých hráčů nejede.

7 (edited by Mikesz 4.2.2014 13:38:25)

Re: Victor Hedman

já myslím, že by lidé měli být informováni úplně, vždyť se jedná o nároďák; rozhodně to nelze vnímat jako nějaký klub. Případ Hedman vůbec nestuduju, soudím jen dle kisinových citací. Z nich vyplývá, že trenér něco tají. Neříkám, že jeho důvody jsou nemístné. Naopak věřím tomu, že má moc dobré důvody takovou jakost nebrat na jakostní turnaj. Jen mám problém s tím – a není to jen v hokeji, samozřejmě, ale třeba česká politka toho byla pěkným příkladem, alespoň v době, kdy jsem četl zpravodajství –, když se takovýto dejme tomu státní zaměstnanec chová způsobem, kterému nikdo nerozumí.

Skoro mi až přijde (bo jsem si fakt myslel, že Alois je jedinečný člověk na reprezentačním poli v tomhle), že je tohleto chování snad nějaká nová móda a já jsem něco nepochytil. smile Každopádně ve výsledku to na mě působí negativně a nedivím se ani trošku kenjimu, že na OH bude fandit USA, pokud v tom vidí větší čistotu...

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Victor Hedman

neexistuje jedna pravda, absolutní rovina nebo čistota. Nikdo do zákulisí nevidíme, proč jede ten nebo onen jsou jen spekulace nebo domněnky vystavené na vlastním uvažování a kusých informacích.
Kdokoliv by byl na místě kouče vybírajícího do nominace z přehršle kvalitních hráčů, by do toho promítl kus sebe, tzn. včetně vlastních sympatií či antipatií.
Nebo snad čekáte, že se do novin dostane "Hudler nebo Hedmand nejedou proto, že mě serou, nemám je rád...bla...bla"?
Někdo prostě nejede, můžu bejt nasranej, ale to je tak všechno. Ukázaná platí a v tomhle případě to jsou medaile, zlatá nejlépe. Když na ni dosáhne SWE nebo CZE, tak lusknutím prstů se zapomene, že tady někdy vůbec byly nějaké tlaky okolo nominací. Hokejky budou za superstár a kouč za boha. Tak to bylo, je a bude wink
Počkám si na hru a výsledky a pak uvidím.

9 (edited by Mikesz 4.2.2014 14:27:04)

Re: Victor Hedman

jasné, zlato čistí vše. Můžem se bavit i po turnaji, ale to už asi nikoho moc tankovat nebude. smile

Jinak něco takového bych v těch novinách fakt rád viděl. big_smile Asi by se to neobešlo bez trochy diplomacie, ale hlavně aby bylo jasno. Rozhodně by v mých očích Alois vzrostl a respektoval bych jeho tým už předtím, než by si sáhl na zlatou.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

10

Re: Victor Hedman

není na světě člověk ten, aby se zavděčil všem.
Jedni by řekli, že to je sice hovno důvod, ale že má Lojza alespoň koule. Jenže pak by se mu do prdele zaskousli jiní vlčáci, kteří by nepřijali jako argument osobní důvod, bo pán repre by měl přece být nad věcí a odosobněnej.
Prostě to je jako vo tom hledání hole na bití psa big_smile

Re: Victor Hedman

no, asi máš pravdu. Jinak sorry, ale se mnou to zatím s OH vypadá na Finsko, jestli Kari nebude hrát druhé housle. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

12

Re: Victor Hedman

v klidu, jsem si vědom, že nikdo není dokonalý a každý má nějakou tu chybu. Ale vzhledem k tomu, že Lechtavej stejně chytat nebude, tak ještě rád přijdeš s prosíkem big_smile

13

Re: Victor Hedman

Řada dobrých hráčů nejede, ale Hedman je jednoznačně největší fail. On by totiž udělal každý jiný národní team, tedy mimo toho vlastního... což se třeba o Hudlerovi říct nedá. Letos top10 bek ligy, celkově už určitě patří mezi top30. Letos nejlepší švédský bek, celkově asi třetí nejlepší po OELOvi a ''D'' Karlssonovi. Umí vše, nemá výraznější slabinu, mohl by hrát 15 minut stejně jako 30 minut. Takže o nějaké roli atd, jak se hodí do teamu nemůže být řeč. Už na to kašlu, těším se, až Martse odvolají.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

14 (edited by kisin 3.7.2015 23:13:56)

Re: Victor Hedman

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper