Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

V Ruffovi problém nevidím. Žádný zápas jsme neprohráli po jeho chybách. Alespoň si žádný nevybavuji a nikdo nikdy nic podobného nezmínil. Pokud porovnáváme 41 zápasů, potom měl GG k dispozici Všechny hráče, tedy i Jágra, Roye, atd. Ruff bytostně sedl JN, proto tu je. AV nás odmítl, dal přednost NYR.

Tlačil jsi Eakinse, s Edmontonem se trápí. Osobně ani u něj si nemyslím, že problém je čistě v něm.

A styl, který hrajeme, tak si myslím, že pro ty hráče seděl víc pod Ruffem. S GG jsme hráli nevzhlednou holomajznu. Pod Ruffem jsme ze začátku nehráli sice pěkně, ale postupně si to sedlo a hráli jsme nejlepší hokej v NHL. Poslední zápasy jsou o ničem. A Dillon to vystihl, potvrdil můj názor, že hráčům to jakoby stouplo do hlavy, zvýšilo sebevědomí a měli dojem, že budou přehrávat všechny, ale odstoupili od stylu, který jsme hráli. Seguin má 21 roků, v podstatě gró kádru má pod 25 roků. Spíš méně. To se pak nutně musí projevit.

Spíš bude JN potřebovat letošní TDL, draft a léto, aby zase ten kádr někam posunul a další rok dotvořil.

Sice budeme letos bez PO, ale děláme kroky kupředu. To je pro mě důležité.

17 (edited by kisin 13.1.2014 22:07:44)

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Dallas nikdy nepředváděl nějaký ofenzivní top hokej, zdobila vás top obrana a dobří golmani. Obrana mi herně přijde horší jak loni a to máte navíc Gonchara a dle tebe lepšího backupa. Gulutzan měl loni prakticky vždy v sestavě 2 z trojky Larsen/Rome/Jordie. Nepamatuju, kdy naposledny Dallas inkasoval tolik branek. Asi nikdy. A to máte top golmana... golů dáváte dost, ale poslední 2 roky jich sakra hodně dostáváte.

Ruff je známý svými výpadky v průběhu sezony, kdy jeho team tahá dlouhý losing streak (zrovna nastal), občas má problémy s hvězdami teamu (Vanek, Afinogenov, Satan v Buffalu) a vůbec s motivací. Zas mi přijde, že je to luxusní kouč pro role players, třeba v Buffalu dělal imho z Hechta lepšího hráče, než ve skutečnosti byl. Pro mladé je řekl bych s otazníkem. Třeba Myers pod ním stagnoval. Je to nadprůměrný kouč, snažíte se hrát rychle a moderně, on je ovšem škola 90.let, mírně lepší jak Crawford, nevidím ho u vás jako dlouhodobé řešení. I když samozřejmě uznávám, že ''trh'' s trenéry byl a je hrozný a Ruff byl jednoznačně 1.-3.nejlepší volba. Z dinosaurů vůbec nejlepší.

Eakins mě zklamal, ale zas těžko říct, jak by vypadal u vás. Jako mladý kouč šel do nejvíc nezdravé organizace v lize. Už tak těžký úkol má ještě o něco těžší. Ale nezvládá to, Edmonton hraje ještě hůř jak loni. Na střídačce vypadá zoufale, v AHL působil jiným dojmem. Ted bude mít paradoxně špatnou reputaci, bude špatně hodnocen, at už to bude fér nebo ne. Svůj díl vinny rozhodně má. Těžko říct, jak by dopadl Cooper, kdyby ho ti blbci tenkrát vzali... Je sice top v rámci mladých trenérů, ale pochybuju, že by měl takový úspěch, jaký má zatím u nás.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

19 (edited by kisin 14.1.2014 01:42:37)

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Hejka? To bude spíš Čech. wink Hraje to nějakou roli?

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Ne, jen mě to zajímalo. Celkově na mě působí finsky, jméno, obličej atd. Ale to by Tommy určitě věděl big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Je tlustej, jako každej druhej Čech. smile

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)