1 (edited by Mikesz 12.1.2014 23:17:26)

Topic: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

3:4 v prodloužení (Nielsen, Okposo, Tavares - Ja. Benn, Eakin, Chiasson, Garbutt).

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

3:5. Seguin, Benn, Eakin, Peverley, Gončar.

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

4.minuty před koncem zápasu jsme vedli  2:1 ,aby jsme nakonec  2:4 prohráli.
Druhej smolnej závěr v řadě a deka pokračuje.

5 (edited by steiner 13.1.2014 08:41:39)

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Naše první se opět neprosadila. Naše PP opět taky ne. Šance na branku, která by to zařízla, jak jsem psal, tam byly. Cole a Daley trefili tyč, ostatní to prostě nedali. Naše druhá, která hrála výborně, byla u tří branek a naše nejlepší obrana taky. Neskutečné.

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

je mi dost líto Ellise, tohle si evidentně nezasloužil.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Gonchar 1. gól

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

já teda jako ty prohry nijak nepřeceňuju, ten progres je prostě znatelnej, udělali jsme každou sezónu asi milion změn, teď si to sedá a příští rok, příští rok to bude určitě jiný, lepší, dokonce už možná na PO... teď to chce jen lehce doladit, změn udělat max. půl milionu, chvilku počkat, aby si to zase sedlo....no a nemůžeme šlápnout vedle. A kdo to nechce vidět, tak je škarohlíd a zpátečník a navíc tomu nerozumí, takže by měl mlčet a být u toho zticha big_smile big_smile

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Je to škoda, neb letos začali věřit už i ti největší pesimisti. wink

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Ja neviem ale mne tam dost chýba zdravá agresivita. Už v zápase čo som videl proti Winnipegu sme boli pekní otloukánci a s Rangers sa okrem 2 linky nik nezrážal a tým ako keby nik poriadne nebojoval... A dnes bolo vidieť tú psychickú deku a zmar po ich góle na 3:2 v geste Whitneyho a pri pohľade na striedačku po zápase...

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Tomu mančaftu chybějí gule a nějakej pořádnej vůdce co by tu kabinu seřval jak Lampasák vojíny na cvičáku, prostě Hatcher ve vylepšený verzi big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Hoši, tady už se volalo poslední roky po lecčems, už jsme protočili desítky hráčů a nic.

Seřvat by je měl Ruff, a on rozhodně nechodí pro ostřejší slovo daleko.

Nechci ty hráče omlouvat, ale Seguin má 21 roků, holt občas nebude bodovat v každém zápase. Stejně tak se výkyvy čekají u všech mladých hráčů.  Je to daň za omlazení. Přece jenom sice máme dobré mladé hráče, ale není to úplná špička, jako má třeba Tampa.

Re: Islanders @ Stars 12.1.2014 (zápas č. 45)

Gulutzan loni udělal v podstatě stejný počet bodů co letos Ruff. A to neměl Seguina a ke konci sezony už ani Jágra s Royem. Mám pocit, že někteří mladí hráči (Eakin) pod ním vypadali lépe a celkově se hodil lépe k tomu, co se snažíte praktikovat. Skočil na 50%, ten team na moc víc neměl, pro něj blbé okolnosti, že skončil jeho GM.

Ruff bude sice vždy nadprůměr, ale nezdá se mi, že byste se v tomhle směru vydali správnou cestou. U nás to bylo mezi Cooperem a Ruffem (tedy mezi médii, Yzerman měl jasno), i já měl Ruffa jako dvojku, ale Cooper vyhrál na plné čáře. Blashill má letos opět dobrou sezonu, s baby DRW má zatím rekord 70%.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper