1 (edited by Mikesz 24.12.2013 00:38:03)

Topic: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Dostanem strašně moc sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

2:5. Eakin, Peverley.

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Jsem musel zase tipnout prohru, aby to hoši udělali. V podstatě téměř bezchybný výkon. Mladá obrana výborná. Dillon se sice zranil, ale vrátil se do zápasu. LA jsme totálně přehráli. Ta obrana držela jako židovská víra. Gaunce, Fortunus, Conauton hráli úplně v pohodě. Horcoff je poslední  zápasy famózní. Nevýrazný byl dneska Cole. Ale i tak si odmakal své. V týmu nemáme žádnou přítěž. A mladí obránci hrají spolehlivěji než jiné drahé varianty. BTW, Fortunus má 30, takže toho nepočítám mezi ty mladé.

Parádní výhra. Jsme 3 body od PO. Minny zase tankovala. Pokud do PO, tak na úkor Minny a Phoenixu z osmého fleku.

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

8. flek úplně ideální pro nás s naší hrou na venkovních kluzištích big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

To je dobrý postřeh. smile Na druhou stranu, z osmého fleku SC neuděláš. Jen pár týmů v historii to dokázalo.

7 (edited by steiner 24.12.2013 14:20:24)

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Ještě doplním, že tohle je hodně cenná výhra. Neb ten jejich gólman je teprve druhý gólmanem celé historie NHL, který vyhrál prvních 8 zápasů kariéry. Navíc nikdy nedostal víc než 3 branky. Také mají Kings nejlepší beky a obranu jako takovou. Jako jediný tým v lize dostávají méně než 2 branky na utkání. A v posledních 22 zápasech dostali jen 29 branek. 7 SO, jejich gólmani jsou všichni super.

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Paverley je poslední dobou slabší se mi zdá.

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

To jsem psal opakovaně, ale Sceviour mu sedí a začal konečně i bodovat. Pravidelně vytváří několik šancí na zápas, a Sceviour je proměňuje.

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Kings 23.12.13 (zápas č. 36)

Důležité je, aby naše první linka začala podobně dominovat i v AAC. Zatím jedou jen venku, doma mají mnohem horší stats.