31 (edited by Mikesz 7.1.2014 13:53:07)

Re: OH 2014 Česko

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

32

Re: OH 2014 Česko

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

chce se mi z něho zvracet.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

34

Re: OH 2014 Česko

Že to Hejda neřekl hned po mistrovství?

35

Re: OH 2014 Česko

Asi se ho nikdo neptal. Jak často dělají naše slavná média takový rozhovor? Určitě né všechno v tom rozhovoru bude pravda, ale já si o Lojzovi myslím své a tohle mi stačí. Jen tak bezdůvodně by si dveře do repre nezavřel.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

36 (edited by steiner 9.1.2014 23:27:59)

Re: OH 2014 Česko

Tam je zásadní, co jsem psal už kdesi. V Kanadě to oznamuje GM, u nás Šišla. To je rozdíl. A já si o něm také myslím svoje, řada týmů mohla mít klidně na zalto, ale díky AH jsme udělali třeba jen bronz. S ním nikdy na zlato nebude. On na to nemá, stejěn jako většina českých koučů. Ale kdyby Slováci vyhodili Vůjtka, hned bychom jednoho pořádného měli.

Re: OH 2014 Česko

Hlinka musí mít v nebi ukroucenou hlavu big_smile

Re: OH 2014 Česko

To bych zase neřekl. On také nevzal několik lidí ze zámoří, ale vsadil na Růžu, mnozí si klepali na hlavu, pak dobře vytáhl Svobodu, což byl kauf, ale taky vzal třeba Čalouna, Moravce či Pateru. Riskl to s Hejdukem.

Ale troufnu si tvrdit, že to byla jiná liga...on měl cit pro ten výběr. To AH nemá.

Re: OH 2014 Česko

Po tom MS ve Švédsku bylo rozhovorů dost, kdyby Hejda jen naznačil nějakou kritiku Ády, tak se toho média chytla. On tvrdí, že to má na salámu, ale to mu nežeru, sere ho že nejede. Ale koho by nežralo bejt v jeho situaci, kdy na to výkonostně má. To všechno samozřejmě neznamená, že nemá pravdu, i když tu nikdo nezná.

40 (edited by Mikesz 10.1.2014 21:05:26)

Re: OH 2014 Česko

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Česko

Tak Hejda nikdy nebyl TOP bek. Letos se mu navíc extra daří.

Re: OH 2014 Česko

Barinka v den nominace 44. obránce kanadskýho bodování. Já ani nevěděl, že v Extralize hraje tolik beků big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

43 (edited by kisin 11.1.2014 18:02:52)

Re: OH 2014 Česko

Označit Hejdu za průměrnáka je dle mého brutus, vzhledem k tomu, že za poslední tři, čtyři roky moc lepších beků nemáme. I v rámci čistě defenzivních beků patří v NHL mezi nadprůměr.

Dobrý point je podle mě to, že Hejda byl vždycky lepší bek jak Krajíček a Barinka. At už to bylo v extralize, NHL nebo KHL. Tenkrát jsem extraligu ještě trochu sledoval a ve Slavii v podstatě všechny o třídu převyšoval. Hejda >> Krajíček, Barinka, at už je to malém či širokém kluzišti, antunce nebo na svatbě a není se vůbec o čem bavit.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

To jo, nepochybně lepší je, ale Hejda je dobrý a spolehlivý především dozadu. A je fakt, že na podobných turnajích je třeba myslet hodně dozadu. Viz Nagano. A i proto mi tam chybí Čáslava, i když letos jsem ho párkrát viděl hrát a zdál se mi horší než ty roky před tím. Otázka je, jestli Barinka bude vůbec hrát, nebo tam bude navíc.

Re: OH 2014 Česko

Vždyt Barinka je směrem dopředu ještě mnohem horší a Krajíček o chlup taky. Krajíc je navíc jeden z nejvíc soft beků jaké jsem kdy viděl, takže jestli bude hrát a narazíme třeba na Kanadu, mohla by to být sranda.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper