Topic: OH 2014 Česko

Jak byste složili team, kdybyste byli na místě šišly?

Hudler-Plekanec-Jágr
Eliáš-Krejčí-Voráček
Tlustý-Hanzal-Erat
Palát-Sobotka-Frolík
Dvořák

Šmíd-Židlický
Hejda-Gudas
Kindl-Polák
Michálek

Pavelec
Neuvirth

Uff, ta obrana vypadá hrozně.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

2 (edited by Mikesz 26.11.2013 13:56:22)

Re: OH 2014 Česko

Hudler – Hanzal – Vrbata
Eliáš – Plekanec – Jágr
Hertl – Krejčí – Voráček
Palát – Sobotka – Frolík

obrana a gólmanstvo asi souhlas.

P.S.: Očekávám hate za toho Vrbatu a spolu s tím vysvětlení, proč je pro tebe komik. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Česko

proč jen hráči z NHL?

4 (edited by kisin 26.11.2013 15:01:37)

Re: OH 2014 Česko

A koho bys vzal z Evropy? Rolinka s Nakládalem? big_smile

Vrbata z nějakého důvodu vypadal vždycky dobře jen ve Phoenixu, kde mu to až neskutečně sedí. Jinak to je čučka. Tihle Vrbatové, Fleischmannové a spol jsou lehce ubránitelní a kromě ofenzívy nenabízí nic. Na takových turnajích nemají co dělat. Kanada, USA, zase budou mít plno ''hard to play against'' hráčů, tihle hráči u nich nepřipadají v úvahu.

Pro Vrbatu může hrát fakt, že v tom útoku je minimum praváků a taky to, že Lojza v životě neviděl NHL.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Hudler - Plekanec - Jágr
Eliáš - Krejčí - Červenka
Voráček - Hanzal - Erat
Palát - Sobotka - Tlustý

Šmíd - Židlický
Hejda - Michálek
Gudas - Polák

Pavelec
(Mrázek - Salák)

Kari je nejlepšííí!!!

6 (edited by Mikesz 26.11.2013 15:05:11)

Re: OH 2014 Česko

Čajánka. big_smile Ale vážně. Já ostatní ligy nesleduju a co se týče té domácí, tak s kisinem souhlasím v tom, že je to srandaliga, takže odsuď by bylo trapné (minimálně pro útočné řady) čerpat.

Jinak OK s tím Vrbatou. Není to žádný můj oblíbenec a třeba všichni ti tři hráči, které jsem napsal do třetí lajny, jsou imho lepší (resp. mám je o dost radši). Ale i tak bych mu dal šanci. Hanzala má v týmu, myslím, že by to s Hudlerem nemuselo být špatné trio. Tři nejproduktivnější Češi NHL... Bylo by podle mě hloupé, je všechny nevzít na OH.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Česko

Červenka? big_smile to snad ne...

Mně stačil Vrbata na MS, kde byl společně s Hemským a Fleischmannem k smíchu. Tady ta konkurence bude ještě mnohem větší.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

pulku Sparticky woe smile ......nejde o ceskou ligu, ale treba khl...
Ja jen treba nevim, jestli takovej Palat je fakt tak dobrej...

Re: OH 2014 Česko

Tak někoho hod do placu, já to nesleduju, tak nevím. Mně by se líbil na 4.centru Pepa Vašíček, ale ten už bohužel není mezi námi sad čest jeho památce.

Palát je velmi dobrej, hraje klíčovou roli ve 3.nejlepším oslabení ligy. Až na buly umí v podstatě vše. Bodů sice tolik zatím nedělá, ale i směrem dopředu vypadá nebezpečně, občas se dostane na přesilovku. Né náhodou měl loni v PO AHL 26 bodů v 18 zápasech. Myslím, že by mohl vyrůst do 30-40.bodového hráče, schopného zaskočit v top6. Potenciál tam je vyšší, ale tohle je takový lock. Je to bojovník, spoluhráče kolem sebe dělá lepší, na OH by neměl chybět. Bohužel Lojza asi až nyní žjištuje, kdo to ten Palát vůbec je, i když jako vítkovičák by aspon základní představu mít mohl...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Viděl bych to stejně jako kisin, ale lojza tam podle me minimalne Červenku s Kovářem nacpe :-D možná i nějakýho beka a jako důvod uvede, ze jsou zvyklí na široký led :-D

Re: OH 2014 Česko

Bojim se,že šišlovo výběr a především zdůvodnění,nám vyrazí dech....

Re: OH 2014 Česko

Koukám, že můj příspěvek se neuložil, ach jo, nechce se mi to psát znovu.

Mám dojem, že Lojza nezklame a Kovář, Červenka, Hubáček nebo Olesz tam budou. A opět si budu klepat na čelo, jako vždy, když to on řídí.

Re: OH 2014 Česko

Olesz? big_smile To si snad děláš srandu big_smile To teda určo nehrozí big_smile a Hubáček taky určitě ne.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Česko

to máš fuk; jakýkoliv hráč v útoku sebrán mimo NHL bude výsměch.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Česko

No, však právě. Olesze i Hubáčka bral vždy a vždy to bylo nelogické, pokud by to letos neudělal, příjemně by mě překvapil.