46 (edited by Mikesz 1.11.2013 10:18:09)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

vím, že Lecavalier je Kanaďan, ale přesto (bavili jsme se o tom ve srovnání morálních hodnot Crosbyho a Hertla): kde je ta západní úcta, která Čechům chybí? smile O tom jsem přesně mluvil. Úcta je pro mě synonymem pokory. A žít pokorně je v dnešní době sakra těžké. Soudě dle toho, co jste tu napsali, nevyčítám Lecavalierovi nic; sám pokorně žít neumím.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Tak tady mu nikdo nic nevyčítal. To jen někteří fans Habs. Mělo to v palici vysněný a prd. smile

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

A já si myslím, že tu jsou, akorát lidé nemají přehled, mají malý rozhled, a často tu přirozenou autoritu, moudré a přirozené vůdce z řady důvodů neuznávají. Mrkni na politiku. Většina lidí dá přednost populistovi, než slušnému, korektnímu, a tak trošku nudnému člověku.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

fuj, s politikou pryč aspoň tady. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Ty dva jsem na mysli neměl, ale klidně se to nakonec dá použít. A jasně jsi ukázal, že nemáš ani k jednomu z těch dvou úctu. Oba mají své mouchy, ale ani jeden z nich není to, co píšeš. To je přesně to, co jsem psal. Lidé dneska nemají úctu vůbec k nikomu a nikdo se jim nezavděčí.

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

To se dost pleteš. Úctu si člověk musí něčím zasloužit. A čím si ji zasloužili třeba ti dva? Zeman, kterej má na triku x kauz, dosazuje si na ministerstva svý kámoše, cpe se někam, kde v parlamentní demokracii nemá co dělat, když lidi nevolí jak on si představoval, tak si vše upraví podle sebe, chlastá před veřejnými vystoupeními, uráží lidi, ze státních akcí si dělá soukromé atd. atd. Schwarzenberg kolem sebe taky nemá moc čisto, viz. privatizace Becherovky, to že se do práce jde vyspat (normální člověk by dostal paragraf kdyby to pravidelně v pracovní době "zabalil"), v názorech taky nemá moc jasno (jednou proti, pak pro Temelín, jednou největší kámoš Izraelců, že jim sám za sebe nabízí azyl kdyby byla válka, pak najednou muslimů) a hlavně to, že dělá maskota Kalouskovi, kterej je typickou ukázkou českého politika kam vítr tam plášť.

Sry, ale úcta k tomuhle? To nejsou mouchy. Ty má třeba majitel naší firmy. Jo, je to narcis, přechvaluje se a o něčem i lže jen aby vypadal ještě líp, je arogantní, lidi je zvykelj vysát a odhodit, měl už pár milenek atp. Ale taky vybudoval něco, co dává práci 500 lidem přímo a nevím kolika u dodavatelů. Nejsem z něj na větvi, ale vážím si ho, páč něco dokázal a je v tom spousta poctivé práce. Zeman nemá poctivou ani oficiální fotku...

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Tohle sem nepatří. Takže už nereaguji, ale oba udělali mnoho dobrého. Kdo chce, tak to vidí, kdo ne, je to podobné asi jako s Hvězdami. Kdo nevidí pozitivní věci posledního roku...

Re: Stars @ Habs 29.10.2013 (zápas č. 12)

Jenže to musíš vždycky dát proti sobě, to dobré a špatné. A když to silně převažuje na tu špatnou stranu, tak co z toho?

U nás je to o něčem jiném, můžeme spekulovat co kam povede, co by kdyby. On je to jen sport, jde v podstatě o hovno.