Topic: Stars @ Predators 12.4.2013

Tak dle posledních 3 zápasů by jsme si teda s Preds měli poradit obzvlášť, když hrajeme venku, ale bojím se toho, že teď už příjde naopak ta vlna dolů a klasickej zápas, kdy neporazíme horší tým než jsme my.

2:4 (Chiasson, Whitney)

Ale rád se budu mýlit.

Jinak je to zase v TV na Nova Sport od 2:05.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

dostaneme po gulách wink 1:6

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

2:3n. Benn, Cole. Nájezd Whitney.

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Na houby, že včera Wings uhráli aspoň plichtu se žralokama. Doufám, že nám dnes pomůže čikégo a porazí je.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

3:0 / Chiasson 3/

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

7 (edited by steiner 12.4.2013 16:30:43)

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Už to pár let k tomu spěje. Jak se tu řada lidí diví, že nemáme hráče, oni o ně taky přicházejí a pořádné náhrady taky nemají.

Jednou to přijít musí. Bylo by ale legrační, aby je porazil náš tým plný mladých hráčů, přičemž v průběhu sezóny odešel kapitán, dva či tři nejproduktivnější hráči, další nejproduktivnější hráč odešel již loni (Ribs), a v týmu je až 10 nových hráčů.

Ale Wings prý vypadají, že jdou těžce za playoff. Bude to těžké.

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Nějáký nýmandy rozbijeme jak čínský hračky .. 1:6 (Chiasson, 2x Whitney, Eakin, Lujíček a Goli)

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Bachman v bráně! Kari day to day. A Preds budou mít v bráně Masona.

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

No vida.Už vedem 2:0...

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

otevřená pusa. jsem dojat. a tým zpět ve hře. ó, jak moc jsem se mýlil.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

12 (edited by meky 13.4.2013 09:24:36)

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Dneska sem už čekal prohru a zase nepřišla. Příjemný sobotní probuzení se dvěma body pod polštářem smile Chtěl jsem koukat, ale nešlo to, su za celej tejden utahanej jak kotě.

Te druhá Chiassonova branka, to je síla. Rybníkovej gól smile

Ještě jedna myšlenka mě dneska napadla.

Soupeři nejsou na naši hru připraveni. S Jágrem, Royem a Morrowem sme hráli zcela jinej hokej. Byli na nás už připravení a dokázali nás eliminovat do té míry, že sme byli bezradní a frustrovaní. Teď jim to nejde, ať už to byl Anaheim, Los Angeles, San Jose nebo Nashville. Uvidíme jak to pude dál.

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

I ten Goligoski vypadá že jde nahoru.

Re: Stars @ Predators 12.4.2013

Je pravda,že od začátku bylo vidět,že chcem hrát.Nasazení,tempo,praskající mantinely-prostě hokej,jakej asi od nich čekáme.A jelikož predátoři dopředu si moc nevyhověli,tak spokojenost.

15 (edited by steiner 13.4.2013 11:07:50)

Re: Stars @ Predators 12.4.2013