Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 20. 3. 05 Zlín nebo Vítkovice?  meky

Dnes se rozbíhá semifinále play off prvním zápasem série Zlín – Vítkovice a to na ledě Zlína. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin a přímá přenos začíná na ČT 2 o 15 minut dříve.

Favorit? Vítkovice!

Favoritem série jsou Vítkovice. V pouhých pěti zápasech dokázali vyřadit Spartu se snad nejnabitějším kádrem v lize. V brance severočechů září Marek Pinc, muž bez nervů. Pinc dostal od vedení plnou důvěru, když dvojku Pruska vyměnilo do Znojma a Pinc se jim za důveru odměňuje tím nejlepším způsobem.

V obraně pak září největší osobnost týmu Pavel Kubina a výborně hrají i další beci Malík a Černošek. O ofenzivní sílu se pak starají takoví hráči jako Burger, Šimíček, nebo Vůjtek, který bude zřejmě Vítkovicím v prvním utkání chybět.

Mužtvo má vynakjící trenéry. Vladimír Vůjtek starší a Miloš Holaň dokázali tým skvěle připravit na hru Sparty a ani v případě Zlína se nedá předpokládat žádné podcenění.

Oslabený Zlín

Zlín by byl pro mě za normálních okolností favorit. Obhájce mistrovského titulu ale ztratil v první sérii dva klíčové hráče. Petr Leška a Radek Bonk si již v letošní sezóně nezahrají. Zlín tak ztratil dva vynikající centry. Leška dokáže s Balaštíkem hrát doslova poslepu, chodí na veškará oslabení a přesilovky, je na ledě při každém klíčovém okamžitku.

Radek Bonk sice přišel do týmu až v průběhu sezóny, ale přesto ukázal v sérii proti Litvínovu svoje nesporné kvality. Jeho dobré buly, defenzíva, hra do těla a clonění před brankou to vše bude Zlínu citelně chybět.

Vítkovice postoupí

Právě zdravotní absence podle mého mínění rozhodnou a Vítkovice postoupí. I když budu fandit Zlínu, vidím šance na postup v poměru 65% – 35% ve prospěch Vítkovic.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

Weblog

Předchozí - Návštěvnost čtvrtfinále play off
Následující - Lépe začaly Vítkovice

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist