Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 7. 9. 04 Václav Tittelbach není sportovní komentátor  meky

Václav Tittelbach je laik bez zájmu

Václav Tittelbach jednoznačně není sportovní komentátor. Je to laik, který dostal na tv nova šanci komentovat sportovní přenosy. Poslouchat jeho řeči při jakémkoliv sportovním klání je velice namáhavé, nepříjemné a odpuzující. Václav nikdy sportovní kometátor nebyl, nestal se jím, když ho vzali do novy a nestane se jím zřejmě nikdy.

Je to prostě fanoušek, kterého stále donekonečna pouští k mikrofonu. Kdyby tak na nově věděli jak slabé jsou jeho vědomosti a řečnické schopnosti. Jenže oni neví.

Václav na Světovém poháru

A tak v našem prvním zápase na Světovém poháru po třetím gólu Finů prohlásí "Ano, Miloši, zní to neuvěřitelně, Finsko-Švédsko 3:0" se Švédy přejmenuje zakázané uvolnění na postavení mimo hru. A můžeme neustále pokračovat. Doslova do nekonečna.

Václav na fotbale

Jeden z nejhorších výkonů, který kdy Tittelbach předvedl byl ke slyšení při přípravě Českých fotbalistů na EURO 2004 na Letné s Bulharskem. Tam měl tolik omylů a blábolů, že následné čtení diskuze čtenářů iDnes mi přivodilo půlhodinový záchvat smíchu.

Jak jsem teď hledal inkriminovaný zápas s Bulharskem, zase jsem si začal pročítat komentáře a na mé tváři se rozzářil široký úsměv. Asi tu terapii budu používat častěji.

Lípa místo Tittelbacha!

Proč tohle vlastně píšu? Že je Václav Tittelbach laik bez zájmu, ví každý fanoušek hokeje a fotbalu, který se alespoň trochu v těchto sportech orientuje a kdo má alespoň malinkaté slohové cítění. Oni ale na nově mají i někoho kdo může skvělého Václava nahradit. Je jím totiž Jiří Lípa. Sledoval jsem 1/3 zápasu Kanada – Rusko (3:1) a Lípa komentoval. A vážení šlo mu to. Není to sice Robert Záruba, ale jde to. Jde!

Nováci nebuďte slepí! Lípa místo Tittelbacha!

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist