Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 9. 3. 05 Unese Zlín psychickou zátěž?  meky

Když jsem v závěru základní části krotil optimizmus fandů Zlína, vypadal jsem jak nějaký nepřející škůdce. Dnes mají za sebou Zlín a Litvínov čtyři zápasy a stav série je vyrovnaný 2:2.

Špatná koncovka

Zlín trápí především špatná koncovka. Šancí si Hamé dokáže povětšinou vypracovat dost, ale problémem je jejich využití. Se špatným zakončením se zlínští potkali již v posledních dvou domácích zápasech základní části. Proti Kladnu zastoupili útočníky obránci, ale proti Litvínovu se neprosadil nikdo. Že zlínská koncovka není v pořádku potvrdil i Igor Murín v rozhovoru pro Hokej.cz.

Psychická zátěž

Na hráčích i tenérech leží mnohem větší balvan zodpovědnosti než v minulém roce. Po loňském vítězství není ani možné klást si menší cíle, zvlášť, když tým posílili hráči z NHL. Na tým také tlačí fanoušci i média. Zlín vyhrál titul i základní část, všichni úspěch zkrátka očekávají.

Litvínov je na tom zcela jinak. Do play off se dostal na poslední chvíli a nemá co ztratit. V domácím prostředí je žene kupředou bouřlivá kulisa. Diváci ocení každou povedenou akci, ti ze Zlína jsou o poznání náročnější. Zatímco v Litvínově bylo dvakrát beznadějně vyprodáno, ve Zlíně ještě dost lístků v pokladně zbylo.

Dokáže Zlín v důležitém pátém zápase zvítězit a vykročit tak za vítězstvím v sérii? Veřím že ano.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist