Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 23. 7. 05 Top 30 nadějí podle TSN  R. Štolpa

Kanadská televize TSN, zveřejnila na svých internetových stránkách seznam třiceti nejtalentovanějších hráčů pro letošní vstupní draft. Celý seznam si vzal na starosti Bob McKenzie a ani podle něj nemůže chybět na prvním místě Sidney Crosby. Ze všech stran stále slyším, že Crosby může překonat Gretzkyho nabo Lemieuxe, ovšem takových hráčů tady už bylo několik.

Nadějní Češi

Z našinců se v seznamu objevují tři jména. Nejvýše postaveným je na 13. místě centr Martin Hansal. Následuje jej na 20. místě obránce Jakub Kindl. Třetí je pal gólman Ondřej Pavelec na 25. místě.

Určení pořadí

V NHL bylo v minulosti pravidlem, že pořadí pro volbu v draftu bylo zrovna opačné tomu, jak skončily týmy v uplynulém ročníku. Zjednodušeně to znamená, že vítěz Stanley Cupu vypíral jako poslední. Čtyři nejhorší mužsty si pak místa rozdělila losem.

Letos je situace zcela jiná, protože se loni nehrálo, bude se pořadí v draftu losovat. Aby byly zvýhodněny slabší mužstva, dostanou do osudí více míčků. Po třech tedy bude mít Buffalo, Columbus, Pittsburgh a New York Rangers. Další týmy budou mít podle jejich výsledků v minulosti po jednom nebo dvou míčcích.

Souvislosti

Weblog

Předchozí - Výluka v NHL skončila
Následující - Crosbyho vyhrál Pittsburgh

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist