Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 15. 2. 05 Švédské hry čechům vyšly  meky

Krátké zhodnocení národního týmu

Brankáři

Oba dva gólmani jak Hnilička, tak Adam Svoboda zachytali dobře. Stále se nemůžu zbavit přesvědčení, že se v Pardubicích zbavili vynikajícího gólmana.

Obrana

Obrana působila velmi kompaktně. Nováček Ladislav Šmíd, jakoby ani nováčkem nebyl. Židlický byl tradičně lepší dobředu než dozadu a ofenzíva mu náramně vycházela. Zklamal mě Petr Kadlec, který chyboval v defenzívě, zbytečně fauloval a rozehrávka byla také slabší. Ostatní beci nijak zvlášť nevyčnívali, trošku víc (možná až příliš) jsem čekal od Romana Hamrlíka.

Útok

Na hře prvního útoku byla patrná výborná souhra dvojice Prospal – Dvořák. Zarputilého bojovníka a vytříbeného technika vhodně doplnil Jan Bulis.

I když mi hra centra druhého centra Davida Výborného nijak zvlášť neimponuje, velkou měrou pomohl Hlaváčovi ke třem vstřeleným brankám. Martin Havlát na levém křídle se sice snažil seč mohl, ale nikdo mi nevymluví, že není z formy.

Třetí "Zlínská" formace předvedla opravdu výbornou hru dozadu a opravdu tragickou koncovku o kterou se staral především Jaroslav Balaštík. Kdyby zlíňáci přidaly nějaký ten gól, mohli být neší nejlepší lajnou.

Čtvrtá formace vedená Vašíčkem mi imponovala. Vašíček dokonale využíval své fyzické předpoklady a Vrbata s Bednářem ho vhodně doplňovali. Jesltiže si Pavel Richter myslí, že na MS by měl jet Bednář, já bych z fleku vzal Vašíčka.

Související

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist