Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 17. 3. 05 Slavia v zápase pravdy vyhořela  meky

Až do sedmého zápasu platilo pravidlo o vítězství domácího týmu na domácím ledě. Liberec ale toto pravidlo doslova zničil. Dokázal totiž vytěžit z minima maximum a na začátku druhé třetiny vedl po trefě Vrbaty už 0:5.

Liberec se v úvodní třetině lépe pohyboval, Milan Hnilička skvěle chytal, hráči v poli výborně bránili své pásmo a vyráželi k nebezpečným protiútokům, které téměř stoprocentně proměňovali. Domácí nedokázali ochránit prostor okolo brankoviště a Bílí Tygři tak nejen stříleli, ale i neohroženě doráželi. Dva ze tří úvodních gólů padly z dorážek.

Slávii se nedařilo vůbec nic. První gól mohl a měl Petr Franěk chytat. Při druhém lehoučce přihrál Procházka Kotalíkovi touš a jeho střelu zcela osamocen dostal do sítě. Slavia při přesilovce nesnížila, ale naopak inkasovala. Pálffy udělal na modré čáře hrubou chybu a Vrbata s Kotalíkem zakončili akci dvou proti jednomu skvěle.

Vladimír Růžička zkoušel všelicos. Po třetí brance vystřídal gólmany, využíval při střídání výhodu domácího prostředí, měnil složení jednotlivých řad, ale nic nepomáhalo a Slavia zaslouženě vypadla.

Po čtvrtfinále jsou oba pražské kluby Sparta i Slavia vyřazeny. Slavia však narozdíl od sparty neudělala ostudu.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist