Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 28. 2. 04 Proč hraje Rob DiMaio v prvním útoku  Meky

Zdá se Vám, že nemá Rob DiMaio v prvním útoku co dělat? Jste na omylu. On tam totiž právem patří! Přináší do hry důležité aspekty. Bojovnost, nasazení, dobrou defenzivu. Není to jen pes obranář. Dokáže nebezpečně zaútočit a má i dobrou finální přihrávku, což dokázal v zápase proti Anaheimu. Nalákal na sebe dva hráče a přesnou příhrou našel na kruhu osamoceného Modana.

Právě ten si DiMaia nemůže vynachválit. Může se totiž více soustředit na ofenzivu. A právě tam Modana potřebujeme, protože ve hře dozadu letos vůbec nevyniká. Co je však na Dimaově hře nejpůsobivější, je jeho schopnost střílet důležité branky zrovna v období, kdy tým hraje mizerně. A střílí je třeba i ze čtvrté formace. Vždy, když se týmu nedaří, můžete se na Roba spolehnout.

Není přece třeba, aby za každou cenu hráli v první formaci pouze hráči zvučných jmen. Je pěkné mít skvělý první útok tak jak tomu je třeba ve Vancouveru. Není ale lepší mít čtyři vyrovnané útoky, z nichž každý bude dobře bránit a bude navíc schopen rozhodnout zápas?

Lehtinen – Modano – DiMaio

Morrow – Arnott – Guerin

Ott – Turgeon – Oliver

Barnes – Kapanen – Downey

Takhle nějak byly složeny útoky v posledním zápase s Minnesotou. Vítězný gól vstřelil Stu Barnes, který nastupoval povětšinou s Kapanenem až jako čtvrtý v pořadí. Ještě si stále myslíte, že není lepší mít čtyři vyvážené útoky?

Weblog

Předchozí - Starý dobrý Pierre Turgeon?
Následující - Posílí Dallas vůbec?

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist