Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 8. 9. 05 Nová čísla dresů  R. Štolpa

Když jsem se dnes po delší odmlce podíval na Andrew's, našel jsem po čase další veřejně přístupný spot. Na Andrew's jsou totiž téměř veškeré články a aktuality přístupné pouze platícím návštěvníkům. Tentokrát to byly spoty hned dva. Jeden je rozpis tréninků v přípravném kempu a ten druhý je kompletní soupiska hráčů, kteří se v kempu představí. A právě u ní bych se zastavil.

Na soupisce se totiž objevily všechny nové nebo staronové tváře a v některých případech s netradičním číslem na dresu. Na soupisce jsou nejdřív útočníci, pak beci a naposled gólmani a hned na začátku jsem mezi forwardy zaznamenal první překvapení.

Útočníci

Jaroslav Svoboda bude hrát s číslem 11, nikoliv s 62 jak tomu bývalo v minulosti. Další zajímavosti pokračují v zápětí. Památnou 21 jako první po Guy Carbonneauovi oblékne Junior Lessard, Jussi Jokinen bude mít 36, Vojtěch Polák 53 a Loui Eriksson 72, kterou naposledy nosil Manny Malhotra.

Obránci

Mezi beky je první na řadě Stephane Robidas s trojkou, kterou oblékne namísto 17, kterou měl v Dallasu v minulosti. Následuje Daley s tradičním číslem 6. Škoula, Klemm a Boucher se pěkně seřadili se svými oblíbenými čísly 41, 42, 43. John Erskine a Sergej Zubov zůstávají u svých osvědčených dresů s číslem 55 a 56, Shawn Belle bude mít č. 65.

Gólmani

Gólmanů je ze všech nejmíň a přesto ani u nich není o změny nouze. Číslo 1 bude nosit Johan Hedberg, kterému je přenechá Dan Ellis. Ten bude chytat s čílem 30, jenž mu pro změnu přenechá Mike Smith, nově 49. Jedinou jistotou je Marty Turco s číslem 35. Doufejme, že podobnou jistotou bude i v brance.

Souvislosti

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist