Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 26. 3. 05 Hnilička nevystřídal  meky

Hned v prvním semifinálovém zápase mezi Pardubicemi a Libercem došlo k několika velice zajímavým situacím. Nebudu tady rozebírat dvojnásobné vedení hostujícího Liberce ani Bulisův gól z půlmetrového osfajdu ba ani regulérní gól, kterého dosáhl Kotalík a který nikdo nepostřehl.

Zaujala mě situace po nastřelení gólmana Hniličky.

Milan Hnilička dochytal se zraněním

V prodloužení zasáhla tvrdá střela jednoho z pardubických beků Hniličku do kolene nebo těsně nad koleno. Po ošetření sice Milan Hnilička v zápase pokračoval, ale bylo evidentní, že není vůbec v pořádku. Jeho reakce byly o poznání pomalejší a z rozkleku se sbíral jen s velkými odbtížemi.

Pardubice se proto snažily na "Hnildu" střílet co nejčastěji a obránce Snopek v 67. minutě rozhodl. Na jeho střelu zareagoval Hnilička pozdě, zranění mu to zkrátka nedovolilo.

Pavel Falta zůstal na střídačce

Není mi ale vůbec jasné, proč se nenechal Hnilička vystřídat. I divákovi u televize bylo na první pohled patrné, že není vůbec v pořádku. Opravdu nevím, proč nepřenechal místo v brance Petru Faltovi. Jedině snad, že byl v té chvíli Pavel Falta také zraněný a Liberec chtěl jeho zranění utajit.

Liberec zkrátka mohl proti Pardubicím uspět jen se 100% zdravým gólmanem a tím Milan Hnilička v danou chvíli zkrátka nebyl.

Souvislosti

Česká pojišťovna play off 2005

Weblog

Předchozí - Petr Čajánek táhne Zlín
Následující - Únorová statistika Stars cz

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist