Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 6. 3. 05 Druhé zápasy rozhodly přesilovky  meky

Zlín se v přesilovkách trápil

Po pátečním jednoznačném vítězství Zlína nad Litvínovem v poměru 5:0 nedokázali Ševci v sobotu kanonádu zopakovat a Chemici si odvezli cenné vítězství. Rozhodujícím momentem zřejmě byly právě přesilové situace, kterých si oba týmy užily měrou vrchovatou.

Rozhodčí totiž rozdali c součtu 22 dvouminutových trestů z toho 14 na straně Litvínova. Přidejme k tomu ještě osobní desetiminutové tresty pro Kotrlu, Brandu a Proroka. Zlín však dokázal využít přesilovku jenom jedinou. V dvojnásobné přesilovce dorazil střelu Martina Hamrlíka Veselý.

Litvínov měl téměř polovinu přesilovkového času co domácí Hamíci a přesto dokázal využít také jednu přesilovku, když Jirka Šlégr prostřelil Igora Murína. Právě vyrovnávací branka hosty navnadila a po necelých dvou minutách se ujali Zálešákem vedení. Chemici si vedení pohlídali a Branda jej do prázdné brány pečetil.

Sparta v přesilovkách rozhodla

Zcela jinak se situace vyvíjela ve druhé sérii mezi Spartou a Vítkovicemi. Lener, poučen pátečním debaklem postavil do branky Břízu a Sparta si v přesilových situacích vybudovala rozhodující náskok. Ze sedmi přesilovek využili hned čtyři, zato vítkovičtí ze čtyř nevyužili jedinou. Ve vlastním oslabení sice vstřelil branku Burger, ale na Spartu to nestačilo, vyhrála o gól.

Možná zrovna o ten, který hosté v přesilovce nevstřelili.

Česká pojišťovna play off 2005

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist