Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o klubu NHL

Článek 28.10. Lehtinenův stav se nezlepšuje  Radek Štolpa

Jere Lehtinen

Zranění, které si přivodil Jere Lehtinen v úvodním utkání, jej v brzké době nepustí zpět do hry.

Lehtinen absolvoval v pondělí vyšetření u Dr. Andrew Dossetta, který je specialistou na zranění páteře. Výsledek vyšetření neprokázal po týdnu léčby žádné pokroky.

"Nevíme, jestli bude mimo dva nebo tři týdny. Je to velké zklamání, Jere je náš klíčový hráč."
Dave Tippett, hlavní trenér Stars

Jere Lehtinen utrpěl zranění zad po hitu od Jasona Kroga v prvním zápase proti Anaheimu. I když se proti Nashvillu objevil na ledě, zápas nedohrál. Od té doby se neobjevil, ani v jednom z dalších sedmi zápasů.

Po loňském zranění Jasona Arnotta, je to další klíčový hráč Dallas Stars, který je vyřazen hned v prvním utkání nové sezóny.

"I když nejsou zranění příjemná, dávají šanci jiným hráčům na více času na ledě."
Dave Tippett, hlavní trenér Stars

Jere Lehtinena nahradil na levém křídle první formace mladík Steve Ott. Při vší úctě k němu, se nemůže Steve vyrovnat kvalitám Jere Lehtinena a tak logicky trpí i kvalita hry kapitána Mika Modana, který prožívá snad nejhorší start do sezóny v kariéře. V devíti zápasech si připsal 5 bodů (2+3) a v hodnocení účasti na ledě je momentálně na mizerné hodnotě -6 bodů.

Poslední zápas navíc nedohrál Brenden Morrow, když odstoupil pro bolesti hlavy. V pondělí se podrobil vyšetření mozku, který má za úkol prověřit jeho správné fungování. I když se objevil na pondělním tréninku, je jeho start ve středečním zápase proti Calgary nejistý.

Další útočník Antti Miettinen pondělní trénink vůbec neabsolvoval. Antti má problémy se zády a podle trenéra by se měl objevit již na úterním tréninku.

šipka Použité zdroje: Dallasnews.com
šipka Počet shlédnutí článku: 360832


  Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář


nahoru | na úvod | odeslat
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist