Dallas Stars czDallas Stars cz
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 19.3. Žádné další výměny  Kamil Šamulák

Žádné další výměny před uzávěrkou přestupů.

Stu Barnes

V úterý časně ráno hráči Stars přivítali své nové spoluhráče - obránce Lyla Odeleina a středního útočníka Stu Barnese. Stalo se tak na ranním rozbruslení, které předcházelo zápasu Stars proti Blue Jackets.

Navzdory četným spekulacím a navzdory tomu, že týmy soupeřící s Dallasem o první příčku na Západě v poslední možný den přestupů učinily řadu výměn, dallaský generální manažer Doug Armstrong už žádnou výměnu neuskutečnil.

Armstrong to vidí tak, že soupiska týmu se stala kompletní už 24 hodin před uzávěrkou přestupů, kdy tým získal Odeleina a Barnese.

"Nikdo nám už nevolal a my už jsme taky moc telefonátů s ostatními týmy neměli. Cítili jsme, že jsem včera posílili tým přesně tak, jak jsme měli v záměru. Příchodem Odeleina jsme rozšířili řady našich obránců a příchodem Barnese zlepšili naši útočnou sílu. Náš osud je teď v rukou hráčů..

Věříme jim a dáváme teď míček zpátky na jejich stranu hřiště."

Doug Armstrong

Těsně před uzávěrkou přestupů v lize kolovala fáma, že Stars se chystají provést ještě jednu výměnu a získat veterána Douga Gilmoura z Montrealu. Nicméně Armstrong tyto zprávy rázně vyvrátil a řekl, že jednání o přestupu Gilmoura se nikdy nedostali z fáze předběžných jednání. Navzdory tomu, že Gilmour je na listině zraněných hráčů, byl nakonec vyměněn. Namísto do Dallasu však míří do Toronta.

"Hovořil jsem s Dougem včera odpoledne a mnohé jsme si vysvětlili. Upřímně mi sdělil, že by raději přestoupil do Toronta. I když jsem mu popsal situaci v našem týmu, upřednostňoval Doug tým Toronta. Jeho nabídka se mu zdála výhodnější. "
Doug Armstrong

Bez dalších nových tváří se ohnisko zájmu i nadále upíná na Odeleina a Barnese. Nejenže se oba v úterý připojili k týmu, oni dokonce ještě stihli podat slušný výkon ve večerním utkání proti Blue Jackets.

Pro oba hráče to byla vítaná výměna, protože oba už neměli ve svých původních týmech šanci na postup do playoff.

"Je to pro mně velká příležitost. O týmu jsem vždy slýchával jen samé dobré věci. Několikrát jsem v Dallasu hrál a od té doby vím, že je to nádherné město a že fanoušci svůj tým skvěle podporují. Dostat šanci vyhrát Stanley Cup je snem každého hráče. Je to i můj velký sen."
Stu Barnes

Odelein, který byl s týmem Chicaga na 12. příčce v Západní konferenci, to cítí stejně.

"Tento přestup je pro mně jako předčasný vánoční dárek. Kdykoliv máte možnost jít do týmu, který má velkou šanci na zisk poháru, stejně jako
Dallas, moc dlouho se nerozmýšlíte a uděláte to. Šel jsem skoro z posledního místa na místo první. Je pěkné tady být."

Lyle Odelein

šipka Použité zdroje: Dallasstars.com
šipka Počet shlédnutí článku: 71047


Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář


nahoru | na úvod
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist