Dallas Stars czDallas Stars cz
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 10.4. Divoká remíza  Radek Štolpa

MinnesotaJiž jen teoretická naděje svítala Dallasu před tímto utkáním. Hvězdy by musely vyhrát všechny utkání a Vancouver s Edmontonem vyjít na prázdno. Tradiční pořekadlo, že v derby favorit nevítězí se potvrdilo i tentokráte.

V první třetině poprvé rozvlnil síť fin Jere Lehtinen. Ještě do jejího konce, však Marián Gáborík srovnal.

Ve druhé třetině hvězdy zabraly a výsledkem byly tři góly. Nejprve se prosadil Pierre Turgeon a pak Manny Malhotra. Při pokusu zabránit jeho gólové střele se zranil Manny Fernandez a nahradil ho Dwayne Roloson. Ten kapituloval po střele Darryla Sydora. Hosté v závěru třetiny snížili na rozdíl dvou gólů, když se trefil mezi Belfourovy betony Laaksonen.

Devátá minuta třetí třetiny byla pro domácí kritická. Nejprve se trefil Dowd a o 21 sekund později srovnal stav utkání na 4:4 Andrew Brunette, když dorazil střelu Ladislava Benýška. Po tomto nadělení se střídali gólmani také v domácí brance a publikum uvítalo Marty Turca hlasitým aplausem.

"Nemůžeme obviňovat Eda, hokej je týmová hra a my prohráváme jako tým."
Pierre Turgeon

Přestože měl Dallas v prodloužení výhodu přesilové hry, nedokázal ji využít. Zásluhu na tom měl zejména hostující gólman Roloson, který svůj tým podržel. Získaný jeden bod odsunul hvězdy mimo postupovou osmičku.

šipka Malhotra se poprvé trefil v dresu Dallasu
šipka Nenastoupili: Dimaio, Sim, Manson, Verbeek
šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com


nahoru | na úvod
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist