Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 7.4. Anaheim - noční můra Dallasu  Radek Štolpa

AnaheimV předcházejících čtyřech letošních vzájemných zápasech dovolili Kačeři vyhrát Hvězdám pouze jednou. V prvním zápase Ricka Wilsona na hvězdné lavičce dokonce nastříleli hvězdám šest gólů. Dallasu se letos na mocné kačery zkrátka nedaří a v tomhle duchu se odvíjel i zápas v Anaheimu.

V první třetině otevřeli skóre domácí hráči v sedmé minutě, konkrétně to byl Patric Kjellberg. Hvězdy srovnaly v sedmnácté minutě. Postaral se o to Brent Gilchrist.

Ve čtvrté minutě prostřední třetiny se gólvě prosadil German Titov. Na jeho gól však nedokázali již hvězdy odpovědět.

Po dvou odehraných třetinách vedl Dallas na střely na branku 27:14. Nebylo mu to však nic platné. Na góly vedli kačeři 2:1, jejichž úspěšnost v koncovce ostře kontrastovala s tou Dallaskou.

Ve třetí třetině přidali další góly ještě Leclerk, Kariya a skóre zápasu se zastavilo na stavu 4:1.

"Jeden večer porazíme Colorado a pak takhle prohrajeme v Anaheimu. To je příčina našeho postavení v tabulce."