Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 29.1. První Wilsonovo vítězství  Radek Štolpa

Anaheim Hned v první minutě Martin Ručínský tečoval střelu Mika Modana a poslal Hvězdy do vedení. V sedmé minutě zvýšily vedení na 2:0. Richard Matvichuk nahodil puk na Denise a ten skončil v síti.

"Jen jsem to poslal na branku".
Richard Matvichuk

V devatenácté minutě první třetiny snížil v přesilovce Quinn. Na trestné lavici tou dobou seděl Derian Hatcher.

Aby si Hvězdy nevýskaly srovnala bývalá Hvězda z Dallasu Grant Marshall. To běžela osmá minuta druhé třetiny.

Dalšího gólu se diváci dočkali ve 13 minutě třetí třetiny a střelcem byl k jejich radosti domácí borec Rob DiMaio. Jak se později ukázalo byl to gól vítězný.

"Je to malý krok pro mě a velký krok pro tým".
Poznamenal střelec Rob DiMaio

V poslední minutě potom pečetil výsledek utkání Scott Pellerin, trefou do prázdné branky. Wilson tentokrát nechal sedět Verbeeka, Heleniuse a opět Mansona.

šipka Martin Ručínský: 16:05, 1+0, 4 střely, +1bod
šipka Belfour: 22/24, 91,7%
šipka Tři hvězdy: 1. Rob DiMaio, 2. Mike Modano, 3. Grant Marshall
šipka Dnes ráno podstoupil operaci kolene Jere Lehtinen. "Není to zas tak hrozné, ale obtěžuje mě to, proto jsem se rozhodl pro zákrok" řekl k tomu Jere.
šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com