Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 22.1. Pierre Turgeon se konečně trefil  Radek Štolpa

Columbus Utkání v Columbusu začalo velmi svižně. Začala třetí minuta utkání a trefil se Joe Nieuwendyk. Rozesmutněl Rostislava Kleslu, který tou dobou seděl na trestné lavici. Vyrovnáno bylo přesně o 40 sekund později. Po asistenci Výborného a Krona se prosadil Shelley.

V páté minutě šly hvězdy znovu do vedení. Již druhou asistenci v zápase si připsal Turgeon. Úspěšným střelcem Dallasu byl Brunet.

Modré kabáty však nedaly body zadarmo. Běžela 14 minuta Sloan srovnal na 2:2. V osmnácté minutě se prosadil muž večera Pierre Turgeon, který skóroval po 21 zápasovém půstu.

Druhá třetina byla o poznání klidnější a domácí v ní opět vyrovnali. V přesilovce se prosadil Harkins, když na lavici hanby seděl Martin Ručínský.

Ve třetí třetině úřadovali elitní centři Dallasu. Nejprve Joe Nieuwendyk vyzval Brendena Morrowa ke skórování a v závěru do prázdné branky pečetil vítězství hvězd Mike Modano.

šipka Martin Ručínský: 12:35 min, 0+0, 2 střely, -1 bod
šipka Pierre Turgeon řekl ke své trefě: Cítím se jako při svém prvním gólu v NHL.
šipka Marty Turco: 28/31, 90,3 %
šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com