Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 17.1. Na zápasy 2:2  Radek Štolpa

Hvězdy oplatily rudým křídlům porážku z posledního zápasu a srovnaly stav letošních společných zápasů na 2:2.

V základní části se již nepotkají. Hvězdy nevykročily do utkání nijak extra a po první třetině se silným soupeřem tradičně o gól prohrávaly (Devereaux).

Ve 28 minutě zápasu využil Haškovy slabiny Joe Nieuwendyk (17) a srovnal. Joe dostal za brankou přihrávku od Sergeje Zubova a gólmana dokonale zaskočil.

Ve 36 minutě hrál Dallas své letos špatné oslabení. Puk vybojoval Scott Pellerin a přes Deriana Hatchera se dostal k Robu DiMaiovi (2). Ten již věděl co si s ním má počít 2:1.

Ve 45 minutě se rozvlnila Haškova síť potřetí. Po asistenci Brendena Morrowa se opětovně prosadil Joe Nieuwendyk (18). Detroit už Dacjukem (7) pouze upravil výsledek na konečných 3:2.

Mike Modano dnes vyšel střelecky na prázdno, ale ostatní hráči ho víc než dobře zastoupili.

šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com